Pár slov o nás

Pár slov o nás

Rybárske nebo vo forme rybárskych potrieb sa volá NETFISH. Sme neodmysliteľnou súčasťou každého fanúšika rybolovu. Sme tím ľudí, ktorí chcú priniesť inováciu a zmenu v smere internetového obchodu pre rybárov. Sme to pravé rybárske nebo, ktoré naplní sny a túžby každého mladého či staršieho vášnivého rybára.

Na našom internetovom obchode poskytujeme široký sortiment produktov. Vyberte si z našej ponuky rybárskych prútov, navijakov, rybárskej bižutérie, signalizátorov či rôznych doplnkov pre kvalitný camping. Poskytujeme produkty značiek Dovit, Timár, Haldorádó, PB Products, Mistrall, Okuma, NEVIS, Tica, Sasame, Hayabusa, Rozemeijer, Kamatsu, Konger, ZFISH, Extra Carp, Mivardi, Topmix, Guru, Fox, Salmo, Predatek  a mnoho iných.

Spolupracujeme s kuriérskou spoločnosťou SPS, ktorá Vám zabezpečí rýchle doručenie objednávky. Taktiež sme zazmluvnení so spoločnosťou Packeta, ktorá poskytuje našim zákazníkom rýchle doručenie tovaru a možnosť osobného odberu na viac ako 4000 odberných miest po celej SR. Tovar doručujeme taktiež do susedských krajín ako sú Česká republika alebo Maďarsko.