Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Pár slov o nás

Rybárske nebo vo forme rybárskych potrieb sa volá NETFISH. Sme neodmysliteľnou súčasťou každého fanúšika rybolovu. Sme tím ľudí, ktorí chcú priniesť inováciu a zmenu v smere internetového obchodu pre rybárov. Sme to pravé rybárske nebo, ktoré naplní sny a túžby každého mladého či staršieho vášnivého rybára.

Na našom internetovom obchode poskytujeme široký sortiment produktov. Vyberte si z našej ponuky rybárskych prútov, navijakov, rybárskej bižutérie, signalizátorov či rôznych doplnkov pre kvalitný camping. Poskytujeme produkty značiek Delphin, Giants fishing, Gardner, Haldorádó, Hell-Cat, Okuma, NEVIS, Spartan, Tica, ZFISH, Extra Carp, Mivardi, Wychwood, Team Feeder a mnoho iných.

Spolupracujeme s kuriérskou spoločnosťou GLS, ktorá Vám zabezpečí rýchle doručenie objednávky. Taktiež sme zazmluvnení so spoločnosťou Zásielkovňa, ktorá poskytuje našim zákazníkom rýchle doručenie tovaru a možnosť osobného odberu na viac ako 4000 odberných miest po celej SR. Tovar doručujeme taktiež do susedských krajín ako sú Česká republika alebo Maďarsko.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.