Akcia -15%
Cena
1,73 € s DPH

Pôvodná cena
2,04 € s DPH

Ušetríte
15% (0,31 €)

Výrobca
Wizard

Kód produktu
P59307003

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Pomocou Cheburaskhy dokážeme z akéhokoľvek háčika s očkom vyčarovať twister hlavičku. Ide vlastne o guľu, v ktorej je vytvorený zárez. V tomto záreze je aplikovaná kovová karabínka, na ktorú umiestnime pomocou háčika s očkom nástrahu.  viac

Pomocou Cheburaskhy dokážeme z akéhokoľvek háčika s očkom vyčarovať twister hlavičku. Ide vlastne o guľu, v ktorej je vytvorený zárez. V tomto záreze je aplikovaná kovová karabínka, na ktorú umiestnime pomocou háčika s očkom nástrahu.

Vďaka jej zvláštnemu tvaru dokážeme jednoducho a rýchlo meniť rôzne záťaže, pričom je pohyb nástrahy omnoho prirodzenejší oproti tradičným jigom. Vďaka voľne sa pohybujúcemu háčiku sa nástraha rýchlejšie potápa, preto môžeme používať menšiu záťaž.

Obzvlášť sa odporúča k lovu ostrieža čierneho, zubáča východného a ostrieža. Nesklamala však ani pri love šťúk, zubáčov, boleňov a sumcov, vďaka sortimentu rozmerov poskytuje výborné riešenie aj k lovu vo väčších hĺbkach. Strong variant dostal silnejšie vnútorné drôtovanie, preto zaručuje bezpečné držanie aj počas lovu kapitálnych rýb.

Prednosti:
- Voľne sa pohybujúca plastová nástraha s ešte prirodzenejším pohybom
- Ľahko vymeniteľná výstroj
- Možno ich používať aj na miestach s prekážkami

Parametre produktu
Balenie 4 ks/balenie
Hmotnosť 3 g
V balení 1