Doprava zdarma už od 19 €.

Akcia -16% TOP produkt Doprava zdarma + Darček k nákupu
2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Tica

Kód produktu
GTW 6000

Cena
69 € s DPH

Pôvodná cena
71,30 € s DPH

Štandardná cena
82 € s DPH

Ušetríte
16% (13 € s DPH)


Skladom 1 - 3 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 1 - 3 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Spoľahlivý a osvedčený kaprový špeciál na dlhé hody. Exkluzívna biela perleť prepožičiava tomuto navijaku štýlovú suverénnosť. Celkový dojem dotvára cievka v medenej farbe. Model Tica Scepter GTW je priamym nasledovníkom modelov scepter GTX a GTB... viac

Nová verzia so systémom FAST DRAG - funkcia jedno-otočkovej brzdy krátkeho rozsahu.

Exkluzívna biela perleť prepožičiava tomuto navijaku štýlovú suverénnosť. Celkový dojem dotvára cievka v medenej farbe. Model Tica Scepter GTW je priamym nasledovníkom modelov scepter GTX a GTB. Scepter GTW 6000 je model s ôsmymi kvalitnými ložiskami z nehrdzavejúcej ocele, StopSystémom zastavenia spätného chodu, silným WORM SHAFT šnekovým prevodovým systémom a kovovou kľučkou s veľkou gumenou koncovkou. Prevody sú dimenzované tak, že bez problémov zvládajú aj veľké zaťaženie.

Scepter GTW 6000 je produkt známeho rybárskeho výrobcu navijakov firmy Tica. Veľmi kvalitný a bezporuchový navijak. Cievka je vybavená špeciálnym plastovým krúžkom, ktorý zabraňuje podbiehaniu vlasca pod cievku v prípade vytvorenia slučky pri nahadzovaní a podobne.

Nechýba inteligentný oscilačný systém s perfektným ukladaním vlasca na cievku. Samozrejmosťou je spoľahlivá vrchná brzda s veľkými trecími podložkami. Dôležitý je aj zosilnený oblúk preklápača a široká rolnička s Anti-twist systémom proti pretáčaniu vlasca. Prevodový pomer je 4.1:1.

GTW 6000 v bielej perleťovej farbe v kombinácii s cievkou v tmavej šedej farbe pôsobí skutočne luxusne. Samozrejmosťou je spoľahlivá predná brzda s veľkými trecími podložkami. Tento navijak je výborný na ďaleké hody ale svojou kapacitou je vhodný aj na ďaleké vyvážanie. Obľúbený a spoľahlivý navijak slovenských kaprárov.

Vlastnosti:

 • 7 RRB + 1 RB precíznych guličkových ložísk
 • šnekový prevod Worm shaft
 • nerezový hlavný hriadeľ
 • počítačovo vyvážený rotor pre obmedzenie vibrácií
 • Instant anti-reverse - okamžitý stop systém
 • zosílená pružina preklápača
 • titánom potiahnutá rolnička Anti-Twist osadená na ložisku
 • kovová cievka No.5 (6000)
 • krúžok zabraňujúci natočeniu vlasca pod cievku
 • extra dlhá kľučka až 85mm, pre ľahšie navíjanie
 • ergonomické mäkké madlo kľučky
Parameter Popis
Veľkosť 6000
Kapacita cievky 270 m / 0,32 mm
Počet ložísk 8
Prevod točenia 4,1:1
Hmotnosť 620 g
Náhradná cievka Nie
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.