Akcia -2% Novinka
Výrobca
The One

Kód produktu
P98231140

Cena
5,22 € s DPH

Pôvodná cena
5,33 € s DPH

Ušetríte
2% (0,11 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
ks

Sortiment One Pva Bombs sa vyvíja už desaťročia. Pomáha vám rýchlejšie chytať kapry, uľahčuje ich vyhľadávanie a vďaka špeciálnym prísadám, ktoré obsahuje, ich stimuluje k žraniu... viac

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
The One Pva Bombs 10ks/bal Udená ryba Skladom do 2 - 4 dní 5,22 €
The One Pva Bombs 10ks/bal Sladká kukurica Skladom do 2 - 4 dní 5,22 €
The One Pva Bombs 10ks/bal Sladké Chilli Skladom do 2 - 4 dní 5,22 €
The One Pva Bombs 10ks/bal Jahoda Mušla Skladom do 2 - 4 dní 5,22 €
The One Pva Bombs 10ks/bal Krill Korenie Skladom do 2 - 4 dní 5,22 €
The One Pva Bombs 10ks/bal Tigrí orech Scopex Skladom do 2 - 4 dní 5,22 €
The One Pva Bombs 10ks/bal Cajun Skladom do 2 - 4 dní 5,22 €
The One Pva Bombs 10ks/bal Cesnak Skladom do 2 - 4 dní 5,22 €

Sortiment One Pva Bombs sa vyvíja už desaťročia. Ponúka sa spolu s návnadou, pomáha vám skôr získať záber, kapry ju ľahšie nájdu a vďaka špeciálnym prísadám, ktoré obsahuje, má stimulačný účinok.

Má veľmi dobrý suspenzívny účinok, takže tekuté stimulátory chuti do jedla sa môžu vo vode šíriť nielen rýchlo, ale aj na pomerne veľké vzdialenosti, čím sa zvyšuje intenzita záberu. Obsah pražených drobných semienok je u kaprov veľmi obľúbený a veľké množstvo drobných semienok aj v takom malom množstve udrží ryby pri nástrahe dlhší čas. Použitá PVA sieťka je najkvalitnejšia dostupná na trhu a rýchlo sa rozpúšťa aj pri nízkych teplotách vody, čo výrazne uľahčuje rýchle chytanie. Optimálna veľkosť slučiek umožňuje aj dlhšie nahadzovacie vzdialenosti. S tekutými radami The One pva friendly môžete svoje slučky ešte viac zintenzívniť, nahodením akejkoľvek verzie The One Secret Juice a The One The Stim na háčik dosiahnete vynikajúce výsledky.

SWEET CORN sa vyrába z vysokokvalitných surovín s vysokým obsahom sacharidov a veľmi rýchlym uvoľňovaním, ktoré harmonizuje s chuťou kukurice.

Pikantná verzia CHILI sa vyrába z vysokokvalitných surovín, s vysokým obsahom sacharidov a veľmi rýchlym uvoľňovaním, pričom sa zameriava na pálivosť chilli.

STRAWBERRY & MUSSEL je tiež vyrobená z vysokokvalitných surovín, s vysokým obsahom bielkovín a extrémne rýchlym uvoľňovaním. Kombinácia mušlí a jahôd je kombináciou chutí, ktorá je na základe dlhoročných skúseností u kaprov veľmi obľúbená.

KRILL & PEPPER je vyrobený z vysoko kvalitných surovín, s vysokým obsahom bielkovín a veľmi rýchlym uvoľňovaním. Verzia KRILL&PEPPER sa môže používať s pôsobivými výsledkami vďaka obsahu tekutého extraktu z krillu a extrakt z korenia je sám o sebe dobrou voľbou pre lov kaprov, ale kombinácia týchto dvoch zložiek len zvyšuje úspešnosť.

Verzia TIGERNUT & SCOPEX je tiež vyrobená z vysokokvalitných zložiek, mikrogranúl s vysokým obsahom bielkovín a úhorovej trávy, ktoré zabezpečujú jej rýchly rozklad vo vode. Verzia TIGERNUT&SCOPEX sa môže používať s pôsobivými výsledkami vďaka obsahu tekutého extraktu z tigrieho orecha.

Variant CAJUN fantasy je tiež vyrobený z kvalitných zložiek, mikropeliet s vysokým obsahom bielkovín a úhorovej trávy, ktoré zabezpečujú jeho rýchly rozklad vo vode. Variant CAJUN sa môže používať s pôsobivými výsledkami vďaka obsahu tekutého cajunského korenia.

GARLIC, alebo cesnaková verzia, je tiež vyrobená z vysokokvalitných zložiek, mikropeliet s vysokým obsahom bielkovín a úhorovej trávy, ktoré zabezpečujú jej rýchly rozklad vo vode. Verzia GARLIC sa môže používať s pôsobivými výsledkami vďaka obsahu tekutého cesnakového extraktu.

A nakoniec verzia SMOKED FISH: vyrobená z vysokokvalitných zložiek, vysokobielkovinových mikropeliet a úhorovej drviny, ktoré zabezpečujú jej rýchly rozklad vo vode. Verzia SMOKED FISH sa môže používať s pôsobivými výsledkami vďaka obsahu tekutého údeného rybieho extraktu.

Translated with DeepL.com (free version)

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.