Akcia -2% Novinka
Výrobca
The One

Kód produktu
P98033202

Cena
8,53 € s DPH

Pôvodná cena
8,70 € s DPH

Ušetríte
2% (0,17 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
ks

Receptúra Big One prémiovej kvality bez umelých látok vám poskytne obrovskú výhodu pri kapitálnom love kaprov, a teda aj vynikajúce výsledky. Zložky sú vysokoproteínové, enzymaticky ošetrené voľne chované, voľne... viac

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
The Big One Hook Bait In Salt 20mm Krill Korenie Skladom do 2 - 4 dní 8,53 €
The Big One Hook Bait In Salt 20mm Citron Ryba Cesnak Skladom do 2 - 4 dní 8,53 €

Prémiová kvalita, zloženie varenej návnady The Big One bez umelých látok vám poskytuje obrovskú výhodu pri kapitálnom love kaprov, a teda vynikajúce výsledky. Zložky sú vo vode rozpustné extrakty s vysokým obsahom bielkovín a enzýmami upravených voľných aminokyselín. Tekuté zložky sú rovnako kvalitné a kvalitné, v súlade so zvýrazňovačmi chuti do jedla a atraktormi, ktoré zosilňujú zvýšený účinok.

Všetci členovia rodiny bojli sa vďaka dlhoročnému vývoju vyznačujú schopnosťou účinkovať takmer v akýchkoľvek podmienkach. Dlhodobé skladovanie v soli udržiava bojlíky čerstvé, pomáha zachovať najlepšie vlastnosti materiálov a rýchlo a účinne ich uvoľňovať, pričom bolo preukázané, že soľ stimuluje apetít kaprov pri kŕmení.

Verzia LEMON&FISH&GARLIC sa môže používať s pôsobivými výsledkami vďaka obsahu tekutého výťažku z rybích bielkovín, pričom cesnak a citrón sú samy o sebe dobrou voľbou na lov kaprov, ale kombinácia týchto troch zložiek len zvyšuje úspech.

Verzia KRILL&PEPPER má pôsobivé výsledky vďaka obsahu tekutého extraktu z krilu a extrakt z korenia je sám o sebe dobrou voľbou na lov kaprov, ale kombinácia týchto dvoch zložiek len zvýši úspech.

Verzia INSECT sa môže používať s pôsobivými výsledkami vďaka vysokému obsahu kvalitného extraktu z hmyzu, keďže hmyz tvorí významnú časť prirodzenej potravy kaprov.

Verzia SWEET CHILI sa zameriava na štipľavosť, ktorá sa vo vode uvoľňuje na veľké vzdialenosti a ryby ju cítia z veľkej diaľky, a pomáha aj pri výbere, keďže silná chuť je veľmi obľúbená u veľkých kaprov.

K dispozícii je vo veľkostiach 20 aj 24 mm, pričom nie sú žiadne kompromisy, pokiaľ ide o dĺžku triedenia a čas rozpúšťania. 

Ako varená verzia mäkne pomaly a nasiakne pomaly, čo je samozrejme ovplyvnené mnohými faktormi, ale mali by ste počítať s približne 72 hodinami v závislosti od veľkosti a teploty vody.

S tekutým sortimentom The One The Stim môžeme vašu bójku zintenzívniť zvýraznením tekutej zložky, ktorá v daných podmienkach funguje najlepšie. Môžete ju použiť ako dip alebo len niekoľko kvapiek na nástrahu.

Rad One Bait Paste stojí za vyzdvihnutie aj pre svoje vynikajúce vlastnosti, ktoré pomáhajú zvyšovať veľkosť, čas rozpúšťania a, samozrejme, chytateľnosť nástrahy.

V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.