VEĽKÝ VÝPREDAJ SPUSTENÝ! - zobraziť ponuku...

Suretti dáždnik s bočnicou FULL COVER 2MAN 3,2m

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akcia -26% TOP produkt Doprava zdarma + Darček k nákupu
54 bodov do vernostného systému Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Suretti

Kód produktu
6111232ES

Cena
109,90 € s DPH

Pôvodná cena
149 € s DPH

Štandardná cena
140 € s DPH

Ušetríte
26% (39,10 € s DPH)


Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Dáždnik s bočnicou FULL COVER s vrchlíkom v tvare štvorca. Švy sú podlepené, po obvode vrchlíka sú štyri očká na ukotvenie, dáždnik je dodávaný so štyrmi nastaviteľnými povrazmi a kolíkmi. Dáždnik možno naklápať pomocou kovového CNC kĺbu. viac

Dáždnik s bočnicou FULL COVER s vrchlíkom v tvare štvorca. Švy sú podlepené, po obvode vrchlíka sú štyri očká na ukotvenie, dáždnik je dodávaný so štyrmi nastaviteľnými povrazmi a kolíkmi. Dáždnik možno naklápať pomocou kovového CNC kĺbu. Rebrá sú z oceľových drôtov 1,6 m dlhých, eloxovaných čiernou farbou.

Stredová tyč je teleskopická s novým, veľmi spoľahlivým adaptérom, ktorý vnútornú trubku zviera po celom obvode. Rozmer strán rozloženého dáždnika je 2.2x2.2 m, výška bočnice je 140cm.

Do vnútorného priestoru možno s prehľadom umiestniť dve lehátka štandardných rozmerov. Vchodové dvere majú sľudové okno a možno ich zrolovať. Transportná dĺžka je 1,58 m, váha 5,1kg.

Pri kúpe setu na podporu dáždniku je možné stredovú tyč odmontovať a získať tým viac miesta. Produkt dostupný už aj v novom kamuflážovom CAMO prevedení.

Dáždnik je dodávaný v prepravnom obale.

  • Materiál: 210D
  • Výška: 140cm
  • Priemer: 320cm
  • Transport: 158cm
  • Prenosné púzdro
  • Farba: zelená
  • Hmotnosť: 5kg
Materiál 210D
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.