Doprava zdarma už od 19 €.

Set na čistenie rýb - Fish Scaler

Akcia -11% Posledné kusy TOP produkt Doprava zdarma
Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
EnergoTeam

Kód produktu
12044933

Cena
34,90 € s DPH

Pôvodná cena
39 € s DPH

Ušetríte
11% (4,10 € s DPH)

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Kto by nepoznal Kuchyňu milovníkov rýb so Zoltánom Andrejszkym, v ktorej sa na stôl dostáva toľko výnimočne chutných jedál z rýb? Nech je reč o perkelte zo sumca na spôsob Bikini, alebo o inej rybe, prvým krokom je vždy príprava ryby.V mnohých prípadoch je problematické fixovanie slizkej ryby na krájacej doske alebo na stole, ktorá sa počas šúpania ľahko vyšmykne z ruky, čím zvyšuje riziko zranenia. viac

Kto by nepoznal Kuchyňu milovníkov rýb so Zoltánom Andrejszkym, v ktorej sa na stôl dostáva toľko výnimočne chutných jedál z rýb?Nech je reč o perkelte zo sumca na spôsob Bikini, alebo o inej rybe, prvým krokom je vždy príprava ryby.V mnohých prípadoch je problematické fixovanie slizkej ryby na krájacej doske alebo na stole, ktorá sa počas šúpania ľahko vyšmykne z ruky, čím zvyšuje riziko zranenia.

Aby sme našu rybu vedeli pohodlne očistiť, použijeme jednu z najdôležitejších súčastí sady, skladateľnú umelohmotnú dosku, ktorej štipcová strecha a špeciálny protišmykový povrch držia našu rybu stabilne počas celého procesu. Jedným z najdôležitejších predmetov pri čistení rýb je kvalitný nôž na filetovanie, ktorý je nielen ostrý, ale disponuje aj adekvátnou pružnosťou na to, aby sme oddelili mäso od kostí. Samozrejme, filetovanie si vyžaduje veľa precvičovania, ale kto obľubuje rybu, ten ho bude mať čoskoro v malíčku.

Aby náš nôž zostal ostrým, v sete dostal miesto aj brúsny kameň, pomocou ktorého v priebehu chvíľky opätovne získa čepeľ nášho noža svoju ostrosť. Okrem toho kvôli zaručeniu bezpečného držania dodávame rukavice zo špeciálneho materiálu. Ale aby sme prispeli aj k celkovému vzhľadu v kuchyni, prikladáme aj jednu zásteru s nápisom Fishlovers Kitchen. Teraz už môžeme smelo pristúpiť k príprave akýchkoľvek jedál z ryby, ktoré sú nielen zdravé, ale aj hodnota ich kulinárskeho pôžitku je nadpriemerná!

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.