Puzdro na nadväzce Delphin RigLOONG SPACE C2G

Akcia -15% Novinka
Cena
16,99 € s DPH

Pôvodná cena
19,99 € s DPH

Ušetríte
15% (3 €)

Výrobca
Delphin

Kód produktu
101003673

Hmotnosť
0.479 kg

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Delphin Rig LOONG SPACE C2G je nové predĺžené puzdro, vďaka ktorému prejdete na vyššiu úroveň organizácie a ochrany vašich dlhých nádväzcov. Vďaka tomuto puzdru už nikdy nebudete strácať čas rozpletaním uzlov alebo zdĺhavým naväzovaním nových nadväzcov pri vode práve v čase vysokej aktivity rýb. viac

Exkluzívna séria Delphin Space je označenie pre exkluzívnu sériu tašiek z dielne Delphin, ktorá sa vyznačuje špičkovým spracovaním, kvalitnými zipsami ale najmä výnimočným dizajnom s použitím C2G kamufláže.

Delphin Rig LOONG SPACE C2G je nové predĺžené puzdro, vďaka ktorému prejdete na vyššiu úroveň organizácie a ochrany vašich dlhých nádväzcov. Vďaka tomuto puzdru už nikdy nebudete strácať čas rozpletaním uzlov alebo zdĺhavým naväzovaním nových nadväzcov pri vode práve v čase vysokej aktivity rýb. Ako už názov napovedá, puzdro je určené na uloženie pripravených nadväzcov až do dĺžky 38cm, ktoré budete mať vždy rovné a pripravené na okamžité použitie! Puzdro je jednoduchej konštrukcie a jeho vnútro je tvorené odolným tvrdeným molitanom s dvomi výrezmi. Vo výrezoch sa nachádzajú oceľové tyčky pre zachytenie nádväzcových háčikov. Pre napnutie a uchytenie nádväzcov o molitan je puzdro vybavené 20 špendlíkmi, ktoré umožňujú mať vždy dostatočné množstvo pripravených nádväzcov, čo ocenia ako začínajúci rybári, tak aj skúsení závodníci. Z vonkajšej strany je puzdro vystužené a potiahnuté odolným materiálom. Puzdro je osadené zipsom s kovovým bežcom, na ktorom je štýlový držiak s logom Delphin.

Technické parametre:
Rozmery : 43 x 14 x 4cm
Kapacita puzdra : 20ks nádväzcov o max. dĺžke cca 38cm

Štýlová patentovaná kamufláž z dielne značky Delphin pod označením C2G má mnoho podôb a uhlov pohľadu. Presne tak aj jej názov, ktorý môžeme voľne preložiť ako Carpath 2. generácie, čo priamo odkazuje na jej predchodcu, ale môžeme ho čítať aj ako Carpath to Green, teda prechod myšlienky Carpathu do zelenej farby. Jej jedinečnosť a nezameniteľnosť spočíva v prvkoch, z ktorých je vytvorená. Na prvý dojem ide o kamufláž tvorenú troma rôznymi odtieňmi zelenej. Všetko sa však zmení pri detailnejšom pohľade, kedy si všimnete siluety kaprov, komponentov kaprárskej montáže a lôg značky Delphin spolu s označením C2G. Vďaka tomuto neopakovateľnému prevedeniu sa vaša rybárska výbava okamžite stane jedinečnou a maximálne originálnou.