Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Prívlačový set Delphin ZanderSPIN

Akcia -12% Novinka Doprava zdarma
46 bodov do vernostného systému 2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Delphin

Kód produktu
P101004210

Cena
92,36 € s DPH

Pôvodná cena
104,95 € s DPH

Ušetríte
12% (12,59 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
ks

Chystáte sa na lov dravých rýb, najmä zubáčov a nie ste si istí ako správne skombinovať vašu prívlačovú zostavu? Potom je tu práve pre vás set Delphin ZanderSPIN. viac

Rozmer Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Prívlačový set Delphin ZanderSPIN 230cm + 3T + 0,16mm Skladom 2 - 4 dni 92,36 €
Prívlačový set Delphin ZanderSPIN 210cm + 3T + 0,16mm Skladom 2 - 4 dni 87,96 €

Chystáte sa na lov dravých rýb, najmä zubáčov a nie ste si istí ako správne skombinovať vašu prívlačovú zostavu? Potom je tu práve pre vás set Delphin ZanderSPIN.

Základom tohto setu je legendárny prút Zandera. Štíhly, rýchly a tuhý prút, ktorý s vami bude oddane prehľadávať útočiská zubáčov či iných dravcov. Pri stavbe tohto prútu sme použili netradičné sedlo navijaka, ktoré si vás však okamžite získa jedinečným komfortom. Blank je postavený z 30T uhlíka a po celej dĺžke je osadený vysokokvalitnými očkami značky Seaguide v zlatej edícii, ktoré sa výborne hodia k matnému čiernemu dizajnu s tyrkysovými detailami.  Delphin Zandera si bezchybne rozumie so širokým spektrom nástrah, no prút si najviac užijete pri love s jigmi a gumenými umelými nástrahami!

Navijak s prednou brzdou CARBONIX excelentne dopĺňa prút Zandera.  Jeho telo je vyrobené z karbónu, čo zaručuje jeho nízku hmotnosť a vysokú pevnosť, či odolnosť voči mechanickému poškodeniu. O redukciu hmotnosti sa v tomto prípade starajú aj odľahčené časti ako cievka, rotor či kľučka. O plynulý chod sa stará spoľahlivý mechanizmus so šiestimi guľôčkovými ložiskami (5+1) a prevodovým pomerom 5.1:1.

Kovová kľučka je osadená pogumovaným madlom, vďaka čomu je veľmi prijemné na dotyk a svojím ergonomickým tvarom ideálne sadne medzi prsty.

Dôležitou súčasťou kompletného setu je aj kvalitná prívlačová šnúra, akou je Delphin ZANDERA. Táto šnúra je pletená z 8. PE vlákien, pričom má dokonale okrúhly prierez s veľmi jemným povrchom. Vďaka týmto vlastnostiam očkami prúta doslova “kĺže“ a umožňuje okamžitý kontakt s nástrahou. Okrem toho disponuje už pri malom priemere výbornou nosnosťou a oderuvzdornosťou. Špecifická červená fluo farba zabezpečuje jej dobrú viditeľnosť v akýchkoľvek podmienkach, aj pri nočnom love. Nespornou devízou je jej farebná stálosť. Vlákna, z ktorých je šnúra pletená sú vyrobené z farebného granulátu, čo znamená že farba nemôže vyblednúť ani po dlhodobejšom používaní, tak ako sa to pri šnúrach bežne stáva.

Technické parametre:

Prívlačový set Delphin ZanderSPIN | 230cm + 3T + 0,16mm obsahuje:
Prút Delphin ZANDERA / 2 diely | 230cm/3-21g
Navijak Delphin CarbonIX 3T | veľ. 3000
Šnúra Delphin ZANDERA 8 / červená | 0,16mm 10,9kg 150m

Prívlačový set Delphin ZanderSPIN | 210cm + 3T + 0,16mm obsahuje:
Prút Delphin ZANDERA / 2 diely | 210cm/3-21g
Navijak Delphin CarbonIX 3T | veľ. 3000
Šnúra Delphin ZANDERA 8 / červená | 0,16mm 10,9kg 150m

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.