Novinky Haldorádó 2023 už skladom na netfish.sk/haldorado-novinky-2023. Vypredané produkty priebežne naskladňujeme!

Power banka Delphin POWERA / 30 000mAh

Výrobca
Delphin

Kód produktu
101002850

Cena
44,96 € s DPH

Pôvodná cena
49,95 € s DPH

Ušetríte
10% (4,99 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Power banka, ktorá sa stane vašim nenahraditeľným pomocníkom počas rybárskych výprav, pobytoch v prírode či na cestách, kde nie je k dispozícií okamžitý prístup k elektrine. Vďaka kapacite až 30 000 mAh vám poskytne dostatočnú zásobu energie, nech už sa budete nachádzať kdekoľvek. viac

Power banka, ktorá sa stane vašim nenahraditeľným pomocníkom počas rybárskych výprav, pobytoch v prírode či na cestách, kde nie je k dispozícií okamžitý prístup k elektrine. Vďaka kapacite až 30 000 mAh vám poskytne dostatočnú zásobu energie, nech už sa budete nachádzať kdekoľvek. Poľahky s ňou niekoľkokrát dobijete mobilný telefón, čelovku, akčnú kameru, či iné elektronické príslušenstvo.

Veľkou výhodou sú dva výstupné USB porty, vďaka ktorým je možné dobíjať dve zariadenia naraz.  Jeden z výstupných portov disponuje prúdom 1A, pričom druhý s prúdom 2A sa postará o extra rýchle dobitie elektroniky.

Digitálny LCD displej vám vždy spoľahlivo ukáže zvyšnú kapacitu, pričom po minutí celej energie je možné ju poľahky dobiť vďaka dvom vstupným USB portom (Micro USB, USB-C).  

Pre zaručenie maximálnej bezpečnosti je Powera opatrená ochranou proti prepätiu, prehriatiu či skratu. Vďaka ochrane proti prebitiu sa ju nemusíte obávať ponechať na nabíjačke aj keď je dobitá na 100%. Rovnako tak sa nemusíte obávať minutia celej kapacity, keďže je vybavená aj ochranou proti nadmernému vybitiu.

V prípade potreby je možné si s ňou aj posvietiť a to vďaka zabudovanej LED dióde, ktorá sa rozsvieti po dvojitom stlačení tlačidla na boku.

Technické parametre:

Rozmery: 150x70x30mm
Batéria: Li-ion
Kapacita: 30 000 mAh
Vstupy: Micro USB, USB-C
Výstupy: DC 5 V/2 A, DC 5 V/1 A
Hmotnosť: 612 g

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.