Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Povinná výbava pre rybárov SET

TOP produkt
Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca

Kód produktu
P00439

Cena
49,90 € s DPH

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Rybárska sezóna je odštartovaná a tým pádom je potrebné si aj z hľadiska zákona zabezpečiť potrebné povinné veci pre rybolov aby mala rybárska stráž čo najmenj práce. Jednou takou základnou vecou, ktorú kontrolujú okrem platného rybárskeho povolenia, je aj povinná rybárska výbava. viac

Rybárska sezóna je odštartovaná a tým pádom je potrebné si aj z hľadiska zákona zabezpečiť potrebné povinné veci pre rybolov aby mala rybárska stráž čo najmenj práce. Jednou takou základnou vecou, ktorú kontrolujú okrem platného rybárskeho povolenia, je aj povinná rybárska výbava.

Prinášame Vám cenovo dostupnú povinnú výbavu pre rybára pozostávajúcich z doplnkov od značky Delphin. 

Podberák Delphin - kovový stred 2 dielny/60x60/200cm

Kovový stred je ústredným bodom tohto kvalitne spracovaného skladacieho podberáku. Podberák je napriek použitiu vysokého počtu kovových súčastí veľmi ľahký a manipulácia s jeho detailne vypracovanými časťami je bezchybná. Podberák disponuje nepogumovanou sieťkou. Výborne sa s ním manipuluje aj vďaka pogumovanej rukoväti. Samozrejmosťou sú kovové ramená a rukoväť!

Parametre:

  • 60x60/200- 75cm
  • 2 dielny

Podložka pod ryby Delphin C-MAT

Podložka od Delphinu je určená pre všetkých, ktorých cieľom je bezpečne a šetrne zaobchádzať s úlovkom. Táto odolná podložka je vyrobená z matracu/peny, ktorá je obšitá nesavou textíliou. Podložka je prešitím rozdelená na 3 časti, vďaka čomu je následne ľahko skladná. Zbalenie na transport je aj vďaka poistným gumeným popruhom, všitým v leme, otázkou sekúnd. Na oboch stranách podložky sa nachádza jeden klip, ktorý je vhodný k ukotveniu podložky o zem.

Parametre:

  • Rozmery: 90x50cm
  • Transportné rozmery: 50x30cm
  • Hrúbka: 20mm

Úlovková sieť Delphin BASE

Úlovková sieť v základnom prevedení, ktorá je spoľahlivým doplnkom mnohých rybárov. Slúži k bezpečnému prechovávaniu úlovkov vo vode. Vďaka očkám je zachované prúdenie čerstvej vody v sieťke a tým pádom ponechanie úlovku bez neželaného poškodenia. Samozrejmosťou je plavák nachádzajúci sa šnúrkach vrchnej sťahovacej časti. Spodná časť je samozrejme vybavená plastovým okom.

Parametre:

  • Dĺžka plaváku: 6cm
  • Priemer sieťky: 40cm
  • Dĺžka: 100cm
  • Priemer plaváku:3,5cm
  • Veľkosť očka: cca 2x2cm

Vyberač háčikov Delphin HOOKY

Delphin HOOKY je dômyselne navrhnutá pomôcka na šetrné vyberanie háčikov uloveným rybám. Pozostáva z dvoch častí, ktoré jednoducho spojíte zasunutím jednej časti do druhej. Keď ho rozpojíte, tak nájdete na konci jedného dielu aj tŕň určený na uvoľnenie uzlov.

Povinnú výbavu rybára pri vode uvádza paragraf 14 odsek 20 platnej vyhlášky, ktorou sa vykonáva zákon o rybárstve:

Loviaci pri love musí mať meradlo potrebné na zistenie dĺžky ulovenej ryby, uvoľňovač háčikov, primeraný podberák alebo pri love dravých druhov rýb vylovovacie kliešte a pri love na kaprových vodách spôsobom na položenú a plávanú so stanovenou najväčšou lovnou mierou rýb a kaprových vodách s režimom chyť a pusť aj rybársku podložku. Na stanovenie hmotnosti rýb možno použiť váhu alebo prepočítavaciu tabuľku, ktorá je súčasťou záznamu. Vzor prepočítavacej tabuľky je uvedený v prílohe č. 19.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.