Plávajúca hlava Delphin HYBRID 50x40cm

Akcia -12% Výpredaj
Cena
14,90 € s DPH

Pôvodná cena
16,99 € s DPH

Ušetríte
12% (2,09 €)

Výrobca
Delphin

Kód produktu
V-101002353

Hmotnosť
0.5 kg

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Plávajúca podberáková hlava, vyznačujúca sa takzvanou hybridnou sieťkou, ktorá je tvorená kombináciou nylonovej stredovej časti a pogumovanej sieťky po bokoch. Takéto neštandardné, no o to dômyselnejšie prevedenie nesie v sebe hneď niekoľko výhod. viac

Plávajúca podberáková hlava, vyznačujúca sa takzvanou hybridnou sieťkou, ktorá je tvorená kombináciou nylonovej stredovej časti a pogumovanej sieťky po bokoch. Takéto neštandardné, no o to dômyselnejšie prevedenie nesie v sebe hneď niekoľko výhod.

Medzi hlavné vlastnosti nylonovej sieťky patria vysoká pevnosť a odolnosť. Okrem toho však pri podoberaní rýb vytvára podstatne menší odpor v porovnaní s klasickými sieťkami. Manipulácia s podberákom počas lovu je tak omnoho jednoduchšia, pohodlnejšia a rýchlejšia.

Pogumovaná sieťka po bokoch sa zas vyznačuje šetrnosťou k rybám. Kombináciu týchto dvoch materiálov sme tak dosiahli vysoký komfort počas užívania s požadovanou šetrnosťou k vašim úlovkom.

Delphin HYBRID navyše disponuje uhlovo nastaviteľným kĺbom so závitom. Pomocou neho je možné nastaviť hlavu do ľubovoľného sklonu voči rukoväti. Podobranie zdolávanej ryby tak bude omnoho jednoduchšie aj v horšie prístupnom teréne, alebo pri strmých brehoch.

Hlava sa ideálne hodí pre ľahkú sériu rukovätí ATOMA, no vďaka univerzálnemu závitu je vhodná pre väčšinu predávaných rukovätí.

Technické parametre:
Pogumovanie: Áno
Veľkosť očka: 8mm x 8mm