Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19. Otváracie hodiny pobočiek Zásielkovne sú pravidelne aktualizované.

Okuma LS-6K Carp 10ft / 3lbs / 2dielny AKCIA 1+1!

Akcia -13% Doprava zdarma
428 bodov do vernostného systému 2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Okuma

Kód produktu
LS6K_LS6KROD

Cena
107 € s DPH

Pôvodná cena
123 € s DPH

Ušetríte
13% (16 € s DPH)

Skladom 1 - 3 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 1 - 3 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Novinka na trhu pre tento rok vo výhodnej cene kombináciou 1+1 je tento kvalitný kaprový rybársky prút Okuma LS-6K Carp Rod, ktorý je stvorený pre kaprový rybolov od svetovej značky Okuma. Elegantný dvojdielny kaprový „STALKER“ prút. Kaprový dvojdielny prút Okuma LS-6K CARP určený predovšetkým na aktívny lov na kratšie vzdialenosti. viac

Novinka na trhu pre tento rok vo výhodnej cene kombináciou 1+1 je tento kvalitný kaprový rybársky prút Okuma LS-6K Carp Rod, ktorý je stvorený pre kaprový rybolov od svetovej značky Okuma. Elegantný dvojdielny kaprový „STALKER“ prút. Kaprový dvojdielny prút Okuma LS-6K CARP určený predovšetkým na aktívny lov na kratšie vzdialenosti.

Aj napriek extrémne štíhlemu a neuveriteľne ľahkému blanku je prút silný a odolný aj v najťažších podmienkach. Karbónové spoje sú zosilnené a zaručujú najvyššiu pevnosť v spoji prútu. Prút má dĺžku 3´ft (300 cm)  a vrhaciu záťaž 3lb . Protišmiková rúčka zabezpečuje pohodlné nahadzovanie.

Parameter Popis
Model 6K-CA-1002MH
Počet dielov 2
Typ "STALKER"
Dĺžka 10´ft (300 cm)
Transportná dĺžka 155 cm
Vrhacia záťaž 3.00lbs
Počet očiek 6
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.