Novinky Haldorádó 2023 už skladom na netfish.sk/haldorado-novinky-2023. Vypredané produkty priebežne naskladňujeme!

Okuma C-Fight Carp Rod 12ft / 3,5lbs / 3dielny AKCIA 1+1!

Akcia -26% Výpredaj Doprava zdarma
59 bodov do vernostného systému 2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Okuma

Kód produktu
V-C-FIGHT_C-FIGHT3

Cena
119,90 € s DPH

Pôvodná cena
149,04 € s DPH

Štandardná cena
162 € s DPH

Ušetríte
26% (42,10 € s DPH)

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Skvelá cenová ponuka pre kaprový prút Okuma C-Fight v kombinácii 1+1. Elegantný a moderne spracovaný kaprový špeciál vyrobený najnovšími technológiami. Prvé čo na tomto trojdielnom kaprovom prúte udrie do oka je jeho vzhľad. Konštrukcia prútu je stavaná na boj s tímy najväčšími kaprami. Zosilnené vodiace očká v kombinácii s matnou povrchovou úpravou blanku tvoria dokonalí celok. viac

Skvelá cenová ponuka pre kaprový prút Okuma C-Fight v kombinácii 1+1. Elegantný a moderne spracovaný kaprový špeciál vyrobený najnovšími technológiami. Prvé čo na tomto trojdielnom kaprovom prúte udrie do oka je jeho vzhľad. Konštrukcia prútu je stavaná na boj s tímy najväčšími kaprami. Zosilnené vodiace očká v kombinácii s matnou povrchovou úpravou blanku tvoria dokonalí celok.

Karbónový prút C-Fight Carp vyniká perfektnou akciou a svojou pružnosťou sa súboje z rybami všetkých veľkostí stanú pôžitkom. Moderne tvarovaná rúčka umožňuje dokonalé uchopenie pri ďalekých hodoch.

Prút je osadený pevným a odolným sedlom navijaku. Šesť vodiacich očiek zabezpečuje hladký pohyb vlasca či šnúry pri náhodoch. 3,5 librová vrhacia záťaž pri dĺžke 360 cm a pevné karbónové telo robia s prútu Okuma C-Fight Carp skutočný kaprový skvost určený pre kaprárov špecialistov. Pomer cena a kvalita je pri tomto prúte neprekonateľná.

Parameter Popis
Model CF-CA-1203XH
Počet dielov 3
Dĺžka 12´ / 360 cm
Transportná dĺžka 125 cm
Vrhacia záťaž 3,5 lbs
Počet očiek 6
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.