Novinky Haldorádó 2023 už skladom na netfish.sk/haldorado-novinky-2023. Vypredané produkty priebežne naskladňujeme!

NEVIS Windstorm 2,7m/50-100g AKCIA 1+1!

Akcia -26% Výpredaj
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
NEVIS

Kód produktu
V-1608-270_1608-270

Cena
39,90 € s DPH

Pôvodná cena
54 € s DPH

Ušetríte
26% (14,10 € s DPH)

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Tento kaprový prút púta pozornosť mimoriadne prijateľnou cenou. Výhodou kompozitných prvkov prútu je, že ho možno zaťažiť do extrémov. Prút je vybavený vysoko kvalitným radom prsteňov SIC pre maximálnu ochranu rybárskych vlascov. viac

Tento kaprový prút púta pozornosť mimoriadne prijateľnou cenou. Výhodou kompozitných prvkov prútu je, že ho možno zaťažiť do extrémov. Prút je vybavený vysoko kvalitným radom prsteňov SIC pre maximálnu ochranu rybárskych vlascov.

Ani pletené šnúry nepoškodzujú očká nakoľko majú ošetrený povrch. Rukoväť prútu je veľmi ergonomická a je pokrytá ľahko čistiteľným protišmykovým neoprénovým materiálom s pohodlným uchopením, ktorý znižuje pocit chladu v chladnom počasí a nekĺže ani pri mokrých rukách plných krmiva.

Vďaka delenej rukoväti je možné pohodlne nahadzovať aj do väčších vzdialeností. Vďaka svojej silnej, ale citlivej špičke je vhodný na použitie s akoukoľvek kaprárskou montážou. Jeho veľký silný držiak navijakov je tiež ideálny aj na použite väčších navijakov.

  • Dĺžka: 2,7m
  • Vrhacia záťaž: 50-100g
  • Počet častí: 2
  • Prepravný rozmer: 135 cm
  • Váha: 344 g

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.