VEĽKÝ VÝPREDAJ SPUSTENÝ! - zobraziť ponuku...

NETFISH Thunder Combo

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akcia -16% Doprava zdarma
49 bodov do vernostného systému Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca

Kód produktu
P00323

Cena
99,90 € s DPH

Pôvodná cena
119 € s DPH

Ušetríte
16% (19,10 € s DPH)

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Rybárska sada, ktorá pozostáva z 2 teleskopických prútov Kamasaki Thunder Plus, z dvoch navijakov Kamasaki Thunder Runner vo veľkosti 6000 a z rôznych iných kvalitných doplnkov ako sú skladateľný kaprový podberák v dĺžke 2m alebo... viac

Rybárska sada, ktorá pozostáva z 2 teleskopických prútov Kamasaki Thunder Plus, z dvoch navijakov Kamasaki Thunder Runner vo veľkosti 6000 a z rôznych iných kvalitných doplnkov ako sú skladateľný kaprový podberák v dĺžke 2m, 2x teleskopická rázsoška pre pripevnenie rybárskych prútov a mnoho iných. Viac info nižšie.

2x prút Kamasaki Thunder Plus 3,5m/50-100g

Teleskopický prút Kamasaki Thunder Plus 3,50m 50-100g je kompozitný teleskopický prút dostupný v priaznivých cenových kategóriách. Jeho vrhacia záťaž 50-100 gramov pohodlne pokryje potreby klasického lovu zo dna. Kovový držiak navijaka a kĺzavé očko podporujú jeho výhodné vlastnosti a masívnosť.

Firma Kamasaki ponúka rad produktov s priaznivým pomerom cena-kvalita, ktorého súčasťou je aj tento univerzálne použiteľný teleskopický prút. Thunder Plus je kompozitný teleskopický prút dostupný v priaznivých cenových kategóriách. Odporúčaná veľkosť navijaka k prútu je rozmer 5000-6000, trebárs aj s voľnobežnou brzdou, ako kompaktná alternatíva aj k lovu dravých rýb. Odporúčaný produkt pre začiatočníkov, ale aj k rybárom vyhľadávajúcim teleskopické prúty s výborným pomerom cena-kvalita.

 • Prepravný rozmer: 115cm
 • Vrhacia záťaž: 50-100g
 • Dĺžka: 3,5m

2x navijak Kamasaki Thunder Runner 6000

Kto chce vynikajúci navijak vstupnej kategórie za dostupnú cenu, ten nech si vyberie Kamasaki Thunder Runnert, NEBUDE SKLAMANÝ! Veľmi kvalitný navijak s voľnobežnou brzdou na klasické používanie! 

Navijak disponuje masívnym vyhotovením, čomu napovedá aj jeho mierne vyššia hmotnosť. Vytvára dokonalý pár s prútom Kamasaki Thunder Plus. Na cievku dokážeme navinúť z 0,35 mm šnúry 230 metrov.

 • Počet ložísk: 2
 • Kapacita cievky: 0,35 mm /230 m
 • Váha: 440g
 • Prevodový pomer: 5,2:1
 • Materiál navijaka a cievky: Grafit

Carp Expert Light podberák 2m/50x60x40cm

The Light je podberák s praktickým teleskopickým systémom s hliníkovou rukoväťou, ktorá vďaka svojmu názvu zaručuje skutočne nízku hmotnosť, takže sa ľahko prepravuje a používa. Okrem časti so skrutkovou rukoväťou, ktorá sa dá ľahko otvárať a zatvárať, by mal byť zvýraznený aj jej adaptér, ktorý sa dá uzavrieť zatlačením smerom hore a na otvorenie vyžaduje iba jeden pohyb. Je voľbou pre rybárov, ktorým záleží na pohodlí prenosnosti, ale napriek tomu sa nechcú vzdať drsného kurtu. Je to tiež verzia vhodná pre tečúcu vodu a bez ohľadu na spôsob a skúsenosti je dokonalým riešením pre ponorenie ulovených rýb.

 • Rozmery: 50x60x40 cm
 • Dĺžka: 2m

1x Carp Expert vlasec Camou

Vlasec Carp Expert je dlhoročne distribuovaný úspešný produkt spoločnosti Energofish odporúčaný pre lov s boiliesovou metódou. Výborne spĺňa najdôležitejšie očakávania monofilných vlascov vo vlastnostiach, akými je odolnosť proti oderu a vplyvom okolia. Kamuflážovou farbou a jemnosťou vyniká medzi kaprovými vlascami. Vo vode je skoro neviditeľný a úplne sa vpíja do dna.

 • Dĺžka: 600m
 • Farba: Camo
 • Hrúbka: 0,30mm
 • Pevnosť v ťahu: 11,9kg

2x Energoteam vidlička 65 cm

Sintrovaný 65 cm vysoký držiak na prúty vyrobený z pevného železa.. Výhodou vidličiek výrazných farieb je, že ich tak ľahko nezabudneme v tráve, ako typy s nevýrazným sfarbením. Do polkruhového uška na spodnej časti vidličky môžeme uviazať šnúru signalizátora záberu, ale môžeme ho použiť aj na fixovanie siete na ryby.

2x Kamasaki Eco Swinger (farba na základe dostupnosti)

Swinger s pevným ramenom, ktorý je ako stvorený pre začiatočníkov, opätovných začiatočníkov a pokročilých. Výrobok s nastaviteľnou pevnosťou, prichytený svorkou. Tento swinger patrí k tým cenovo prijateľnejším. Eco Swinger bude zaručene dobrým pomocníkom každého rybára.

2x Elektronický signalizátor Carp Expert Burst (farba na základe dostupnosti)

Elektronický signalizátor Carp Expert Burst s tradičným extravagantným výzorom typickým pre značku dokáže všetko, čo možno od moderného signalizátora očakávať a to v kompaktnom vypracovaní 10x4,5 cm. Jeho citlivá a energiu sporiaca elektronika je vhodná aj k signalizácii najdrobnejších záberov.

Použitie:

 • Ak sa pri prvom použití po vložení batérií nezapne prístroj automaticky, je potrebné počas niekoľkých sekúnd držať stlačené tlačidlo „V“. Dlhým stlačením sa prístroj taktiež vypne.
 • Na prednej strane signalizátora sa nachádzajú ešte 2 tlačidlá „S“ a „T“. „S“ čiže „sensitivity“ sa používa k nastaveniu citlivosti. Jeho stlačením možno vybrať zo 4 úrovní, výber jednotlivých úrovní sprevádza zvuk rôznej dĺžky.
 • Tlačidlom „T“ sa mení zvukový tón signalizátora. Aj tu si vieme vybrať zo 4 možností.
 • Na dne signalizátora sa nachádza tradične masívny, štandardný závit a malý jack vstup pre swingre.
 • Zdroj energie: 1 ks batérie MN21 (nie je súčasťou)

1x Kamasaki držiak na prút

Tento držiak na prút je praktický pomocník, chránime ním prút pred akýmkoľvek poškodením a znečistením, popritom vieme pohodlne zrealizovať aplikáciu nástrahy na háčik. Masívny kovový hrot okrem toho, že je trvácny, je použiteľný na akomkoľvek teréne. Vďaka širokému priestoru sa do neho zmestia širokou rúčkou disponujúce teleskopické prúty, i prúty s eva rukoväťou.

Ďalšie doplnky, ktoré zostava obsahuje:

 • 1x krmivo Energomix 800g (príchuť na základe dostupnosti)
 • 1x konzervovaná kukurica Carp Expert 160g
 • 1x sada háčikov a obrátlikov Kamasaki Super Carp Classic
 • 2x Carp Hunter naviazaný háčik Classic Boilie Rig (háčik veľkosť 6)
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 Počet hviezdičiek je 5 z 5

Výborné zboží

žádné

Pomohla Vám táto recenzia? Áno(0) Nie(0)

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.