Haldorádó novinky 2022 - predaj spustený!
Kompletná ponuka noviniek TU
!

Navijak Carp Expert Neo Distance 9000

Výpredaj Doprava zdarma
2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Carp Expert

Kód produktu
20202900

Cena
54 € s DPH

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Najnovší člen série navijakov Carp Expert Neo.Na vodnom brehu sa tieto navijaky prezentujú pohľadným dizajnom, ako je tomu aj u Neo Distance 9000.Ale výzor nie je všetko, alebo predsa?K výzoru sa pripája aj zostavenie navijaka, obrovská cievka na dlhé náhody. Ide o priemer 80 mm s výškou 40 mm!!! viac

Najnovší člen série navijakov Carp Expert Neo.Na vodnom brehu sa tieto navijaky prezentujú pohľadným dizajnom, ako je tomu aj u Neo Distance 9000.Ale výzor nie je všetko, alebo predsa?K výzoru sa pripája aj zostavenie navijaka, obrovská cievka na dlhé náhody. Ide o priemer 80 mm s výškou 40 mm!!!

K tomu, aby dlhé náhody fungovali, potrebujeme prvé veľké očko, ktoré je pri boilies rybárskych prútoch často 50-ka.Je z grafitu, na ktorý môžeme dať aj pletenú šnúru, ktorá má výhodu v tom, že od monofilovej môžeme použiť omnoho menšiu hrúbku pri rovnakej pevnosti v ťahu a nahodenie veľkého množstva šnúry bude mať len minimálne predĺženie, preto záber okamžite pocítime.

Samozrejme môžeme ho použiť aj s monofilovou kmeňovou šnúrou (so zapojením pleteného náhodového nadväzca), v prípade feeder lovu je hrúbka klasickej šnúry okolo 0,20 mm, pri boilies love 0,25 mm.Milovníci boilies lovu v extrémnych prípadoch, ak treba nahodiť extrémne ďaleko a podmienky to dovoľujú (bez prekážok), zvykli zliezť po 0,18-0,20 mm hrúbku. Rozmerom cievky vďačíme za to, že veľmi rýchlo navinie koncovú montáž, na jedno otočenie kľučky získame až 1 meter šnúry!

Pri takýchto veľkých navijakoch sa šnúra rada zbehne pod cievku, ale nie pri tomto navijaku, pretože sa na spodok dostal umelohmotný okraj, ktorý tejto nepríjemnosti zabráni.Na veľkú cievku sa dostali obrovské brzdné lamely, ktorých spoluprácou vznikol precízne nastaviteľný nelepiaci sa mechanizmus.V navijaku sa nachádza 6+1 ložisko, ktoré zabezpečujú navijaku plynulý chod, keď ho pootočíme, necítime takmer žiaden odpor.Kovová kľučka je adekvátne silná a pevná, ale zostala rovnako ľahká.

Ľahkosť je charakteristická pre celý navijak, veď pri realizácii ďalekých náhodov veľa závisí aj od dynamiky, čo s ťažkým navijakom nie vždy dokážeme splniť.6 mm oceľová os!V tomto navijaku sa spája sila, spoľahlivosť a dosiahnutie veľkých vzdialeností.

  • Kapacita cievky: 0,40 mm/ 260 m
  • Váha: 606g
  • Prevod: 4,1:1
  • Ložiská: 6+1
  • Veľkosť: 9000
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.