Delphin AeroTAP UC 3v1 multifunkčný okysličovač

Akcia -15% Novinka
Cena
31,41 € s DPH

Pôvodná cena
36,95 € s DPH

Ušetríte
15% (5,54 €)

Výrobca
Delphin

Kód produktu
101004321

Hmotnosť
0.484 kg

Skladom do 2 - 4 dní - O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu alebo SMS.
ks

Multifunkčný okysličovač je vhodný pre prechovávanie živých nástrah a zároveň nájde využitie aj pri umývaní rúk, špinavého riadu a všetkého čo je potrebné umyť. Výkon 3 litre za minútu poskytuje maximálny komfort nástrahovým rybkám aj počas presunu n... viac

Multifunkčný okysličovač je vhodný pre prechovávanie živých nástrah a zároveň nájde využitie aj pri umývaní rúk, špinavého riadu a všetkého čo je potrebné umyť. Výkon 3 litre za minútu poskytuje maximálny komfort nástrahovým rybkám aj počas presunu na väčšie vzdialenosti. AeroTAP je možné využiť aj ako vodovodný kohútik, v tom prípade čerpadlo poskytuje výkon 1 liter vody za minútu. Používanie okysličovača uľahčuje aj pohybový senzor, ktorý je pripravený počas celého pobytu pri vode. Okysličovač má aj závesný háčik umiestnený priamo na tele, umožňujúci jeho upevnenie či už na vedro, bivakovú konštrukciu a pod. Výdrž batérie až 8 hodín postačuje aj na dlhšie presuny bez auta alebo inej možnosti dobitia batérie.

Ak je AeroTAP používaný ako čerpadlo, dokáže nepretržite fungovať až 2 hodiny. Súčasťou balenia je taktiež nasávacia hadička, filter na odstraňovanie nečistôt pri používaní čerpadla a vzduchovací kameň pre dôsledné okysličenie vody. Vďaka závitu na spodnej časti okysličovača je možné uchytiť ho aj na rôznych stojanoch. Pre uľahčenie používania počas nepriaznivých svetelných podmienok je na zadnej strane umiestnené svetlo, ktoré môžete použiť aj na osvetlenie lovného miesta. Delphin AeroTAP je teda užitočným pomocníkom pre každého rybára počas krátkych i dlhých výprav.

Technické parametre:
Rozmery: 127x71x41 mm
Napájanie: 1800mAh, USB-C kábel
Rýchlosti: 1
Vzduchovanie: 3L/min
Pumpovanie vody: 1L/min
Výdrž: 8h pri vzduchovaní
Výdrž: 2h pri pumpovaní
Nabíjací čas: 8h
Príslušenstvo: nasávacia hadička, vzduchovací kamienok, USB kábel, kohútik, filter, plastové kolienko