Novinky Haldorádó 2023 už skladom na netfish.sk/haldorado-novinky-2023. Vypredané produkty priebežne naskladňujeme!

Lineaeffe Vigor Prime 6000

-17% Novinka
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
LINEAEFFE

Kód produktu
LF-1206760

Cena
19,05 € s DPH

Štandardná cena
22,90 € s DPH

Ušetríte
17% (3,85 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

A Vigor Prime egy robusztus és megbízhetó, univerzális orsó, verhetetlen ár-érték aránnyal. Tökéletes választás azoknak a horgászoknak, akik többféle horgászati helyzethet megfelelő terméket keresnek. 1 csapágyas elsőfékes orsó, szürke színű monofil... viac

Vigor Prime je robustný a spoľahlivý, univerzálny navijak s bezkonkurenčným pomerom ceny a hodnoty. Je to perfektná voľba pre rybárov, ktorí hľadajú produkt vhodný pre rôzne rybárske situácie. 1 ložiskový navijak prednej brzdy, vyplnený sivou monofilovou šnúrou.

  • Materiál bubna: grafit
  • Veľkosť: 6000
  • Hmotnosť: 350 g
  • Prevodový pomer: 5,2:1
  • Kapacita cievky: 0,45mm-140m / 0,50mm-115m

Prečo Lineaeffe?

Viac ako 40 rokov nepretržitého a neustáleho rastu a výskumu umožnili Lineaeffe stať sa spoľahlivou referenciou vo svete rybárskeho náčinia. Značku vytvoril v roku 1981 Franco Ferrari a v priebehu rokov sa stala jednou z najväčších talianskych spoločností zaoberajúcich sa dovozom a vývozom produktov pre rybolov. Konkurencieschopnosť a inovácia produktov a služieb urobili z Lineaeffe platného partnera pre svojich zákazníkov v celej Európe. Dôkladné štúdium vývoja trhu umožnilo spoločnosti vytvárať špičkové produkty, ktoré spĺňajú potreby najnáročnejších zákazníkov.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.