Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Akcia -12% Novinka Doprava zdarma
48 bodov do vernostného systému 2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Delphin

Kód produktu
P101004207

Cena
96,76 € s DPH

Pôvodná cena
109,95 € s DPH

Ušetríte
12% (13,19 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
ks

Ak sa neviete rozhodnúť ako správne si skombinovať spoľahlivú kaprársku zostavu, tak set Delphin CORSAR vám podstatne uľahčí prácu. Základom setu je prút Corsa Black, postavený na kvalitnom blanku z 24T uhlíka, podobne ako overený a veľmi obľúbený m... viac

Rozmer Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Kaprársky set Delphin CORSAR 360cm/2 diel + 8T Skladom 2 - 4 dni 96,76 €
Kaprársky set Delphin CORSAR 360cm/3 diel + 8T Skladom 2 - 4 dni 96,76 €

Ak sa neviete rozhodnúť ako správne si skombinovať spoľahlivú kaprársku zostavu, tak set Delphin CORSAR vám podstatne uľahčí prácu.

Základom setu je prút Corsa Black, postavený na kvalitnom blanku z 24T uhlíka, podobne ako overený a veľmi obľúbený model ETNA E3. Prút na prvý pohľad prekvapí svojím mimoriadne štíhlym blankom, ktorý patrí jednoznačne medzi najštíhlejšie na trhu vo svojej triede. Napriek tomu si zachováva svoje skvelé parabolické vlastnosti pri zdolávaní či nahadzovaní. Na blanku je navyše po celej dĺžke aplikovaná PowerWrap technológia, ktorú si všimnete už pri prvom kontakte s prútom. Ide o dodatočné vinutie karbónu okolo prútu, ktorým je dosiahnuté značné zvýšenie pevnosti a odolnosti voči preťaženiu, čo v praxi znamená omnoho vyššiu životnosť a zníženie náchylnosti na mechanické poškodenie.  Prút je vybavený osvedčenými SIC očkami, na ktoré sa môžte spoľahnúť v každej situácií, či už pri použití vlasca alebo šnúry.

Neoddeliteľnou súčasťou tohto setu je navijak CORZAR,  ktorého základ tvorí masívna noha prechádzajúca do tela vyhotoveného z veľmi pevného a odolného plastu. Vnútri navijaku sa ukrýva šnekový prevod, ktorý v kombinácií s guličkovými ložiskami (6+1) zabezpečuje bezproblémový plynulý chod a dlhú životnosť. CORZAR je osadený takzvanou “power“ brzdou, ktorá disponuje brzdnou silou až úctyhodných 25 kg a ktorú navyše dostávate k navijaku v dvoch prevedeniach. Brzda s označením “Quicker system“ umožňuje ju naplno utiahnuť jedným pootočením, zatiaľ čo pri “Slower system“ je brzdenie unikajúcej ryby podstatne jemnejšie a pomalšie. Devízou navijaku je taktiež nahadzovacia poistka, ktorá pri odklopenom oblúku v určitej polohe zabraňuje neželanému pretočeniu hlavy a prípadnému utrhnutiu vlasca počas nahadzovania. Kovová cievka pojme dostatočne veľké množstvo vlasca, čo z neho robí naozaj všestranný navijak pre všetky typy vôd. V balení navyše dostanete okrem dvoch bŕzd aj dve náhradné skrutky na upevnenie kľučky.

Technické parametre:

Kaprársky set Delphin CORSAR | 360cm /2diel + 8T obsahuje:
Prút Delphin CORSA BLACK Carp SiC | 360cm/3.25lbs/2 diely
Navijak Delphin CORZAR 8T | 6+1

Kaprársky set Delphin CORSAR | 360cm /3diel + 8T obsahuje:
Prút Delphin CORSA BLACK Carp SiC | 360cm/3.25lbs/3 diely
Navijak Delphin CORZAR 8T | 6+1

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.