Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Kamasaki Super Carp 3 dielny/3,6m/3,5lbs AKCIA 1+1!

Akcia -20% Výpredaj
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Kamasaki

Kód produktu
V-P00120

Cena
59,90 € s DPH

Pôvodná cena
75 € s DPH

Ušetríte
20% (15,10 € s DPH)

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
KS

Kompozitné karbónové prúty znamenajú prechod medzi prútmi vyrobenými na báze uhlíka a prútmi zo sklených vlákien. Ich podstatou je, aby využili prednosti oboch základných materiálov. viac

Výnimočná akcia 1+1!

Kompozitné karbónové prúty znamenajú prechod medzi prútmi vyrobenými na báze uhlíka a prútmi zo sklených vlákien. Ich podstatou je, aby využili prednosti oboch základných materiálov. Výsledkom je rad prútov, ktoré sú ľahšie a pevnejšie, ako prúty zo skleného vlákna, a odolnejšie voči vonkajším fyzikálnym vplyvom ako karbónové prúty.

Podobne ako na iných boilies prútoch, ktoré su uspôsobené na dosiahnutie vzdialených miest, na tento prút nainštalovali dlhšiu rukoväť, ktorej precízne definovaná dĺžka pomáha pri úspešnom náhode a zdolávaní. Na konci rukoväte vytvorená duplonová rúčka, ktorá uľahčí umiestnenie prútu na rod-pode.

Ani pri výraznom a rýchlom zábere nedovolí vyšmyknutie prútu z gumenej vidlice. Na prút bol aplikovaný najčastejšie používaný skrutkový držiak navijaka. Jeho niekoľko desaťročí trvajúca obľúbenosť tkvie v jednoduchosti a spoľahlivej konštrukcii. Na pripevnenie navijaka slúžia dve umelohmotné časti, z ktorých jednu možno upevniť rozmernou maticou. Tzv. SIC (silícium-karbid) očká boli od začiatku typické pre prúty najvyššej kategórie.

V súčasnosti vývojom technológií sú používané v širšom okruhu. Vďaka nadpriemernej odolnosti voči opotrebovaniu a vyslovene malej hmotnosti sa stali jednými z obľúbených typov pre výrobcov prútov.

Dĺžka Počet dielov Vrhacia záťaž Prepravný rozmer Hmotnosť
3,60 m 2 3.5 lbs 185 cm 442 g
3,60 m 3 3.5 lbs 127 cm 485 g

Dĺžka 360cm
Hmotnosť 442 g
Prepravný rozmer 185 cm
Vrhacia záťaž 3,5 lbs
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.