Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Kamasaki detský bič s rebríčkovým nádväzcom - 3m-ružový

Akcia -23% Výpredaj
Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Kamasaki

Kód produktu
V-P01097

Cena
6,90 € s DPH

Pôvodná cena
9 € s DPH

Ušetríte
23% (2,10 € s DPH)

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Členom radu rybárskych bičov pre deti v pomere cena-kvalita je tento skvelý rybársky set na plávanú, ktorý je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach a ponúka vynikajúcu alternatívu pre deti. viac

Členom radu rybárskych bičov pre deti v pomere cena-kvalita je tento skvelý rybársky set na plávanú, ktorý je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach a ponúka vynikajúcu alternatívu pre deti.

Séria je založená na robustnom a odolnom rybárskom biči, ktorý odoláva drsným podmienkam vďaka modernej kompozitnej technológii použitej pri výrobe. Kratšie verzie sú ideálne na chytanie v blízkosti brehu, pre deti aj dospelých. Šesťmetrová verzia môže poskytnúť perfektné riešenie, dokonca aj pre tečúcu vodu nakoľko majú biče masívne prevedenie.

Prvý člen rybárskeho prútu dostal impozantnú jedinečnú farbu, ktorá dodáva sérii príjemný vzhľad. Do každej varianty rybárskeho biču sme pribalili hotový nadväzec. Perfektná súprava vhodná pre rybárskych nadšencov alebo detských rybárov.

Prúty vyrábané z klasických kompozitných materiálov charakterizuje, že sú mäkšie, pomalšie tvrdnú a sú vyslovene dobre zaťažiteľné. Vďaka použitému materiálu sú kompozitné prúty menej náchylné na poškodenia, odolnejšie voči vonkajším pôsobeniam, nárazom ako ich karbónoví druhovia rovnakého kalibru.

V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.