Novinky Haldorádó 2023 už skladom na netfish.sk/haldorado-novinky-2023. Vypredané produkty priebežne naskladňujeme!

Haldorádó MONSTER Pop Up Method 9, 11 mm - Kalamáre-čučoriedka

Akcia -8% Novinka
Výrobca
Haldorádó

Kód produktu
HD24139

Cena
4,51 € s DPH

Pôvodná cena
4,90 € s DPH

Ušetríte
8% (0,39 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Pop Up nástrahy s vysokým vztlakom, ktoré si určite vyžadujú väčší, hrubší háčik a silný hrot. Dôvod je jednoduchý, nejde o návnady na malé ryby! Cieľom je jednoznačne vybrať väčšie ryby. Nástraha s vysokým vztlakom dokonale vyvažuje väčší háčik a vytvára tak dokonalú návnadu pre veľké ryby! viac

Členovia produktovej rady MONSTER nie sú preslávení príjemnými vôňami, ktoré si môže vychutnať ľudský nos, no ich chytľavosť je nespochybniteľná! Okrem návnad a kŕmnych peliet je jasné, že tento produktový rad nájdete v našej ponuke aj vo forme arómy.

Pop Up nástrahy s vysokým vztlakom, ktoré si určite vyžadujú väčší, hrubší háčik a silný hrot. Dôvod je jednoduchý, nejde o návnady na malé ryby! Cieľom je jednoznačne vybrať väčšie ryby. Nástraha s vysokým vztlakom dokonale vyvažuje väčší háčik a vytvára tak dokonalú návnadu pre veľké ryby!

Dóza MONSTER Pop Up Method sa dodáva vo verziách 9 a 11 mm. Guľôčky nielen chutia, ale majú aj zmiešanú farbu, takže vyniknú aj na tmavšom sfarbenom krmivovom alebo granulovanom základe. Sú dostupné v štyroch príchutiach: Pečeň a krv (hnedá + červená), Kalamáry-čučoriedka (ružová + čierna), Červený losos (žltá + červená) a Horúce mango (oranžová + biela).

Balenie: 30g

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.