Novinky Haldorádó 2023 už skladom na netfish.sk/haldorado-novinky-2023. Vypredané produkty priebežne naskladňujeme!

Haldorádó MONSTER Magnum 20 mm - Pečeň-krv

Akcia -8% Novinka
Výrobca
Haldorádó

Kód produktu
HD24207

Cena
8,83 € s DPH

Pôvodná cena
9,60 € s DPH

Ušetríte
8% (0,77 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

MONSTER Magnum má všetky výhody rozpustných a varených nástrah, pretože je to nástraha, ktorej stred je varený, ale vonkajšia vrstva je rozpustná! Vnútorné jadro má priemer 14 mm, vyvážené korkom mletá, varená, nerozpustná návnada. Vonkajšia vrstva má hrúbku 6 mm a neustále sa rozpúšťa a uvoľňuje lákavé chute. viac

Členovia produktovej rady MONSTER nie sú preslávení príjemnými vôňami, ktoré si môže vychutnať ľudský nos, no ich chytľavosť je nespochybniteľná! Okrem návnad a kŕmnych peliet je jasné, že tento produktový rad nájdete v našej ponuke aj vo forme arómy.

MONSTER Magnum má všetky výhody rozpustných a varených nástrah, pretože je to nástraha, ktorej stred je varený, ale vonkajšia vrstva je rozpustná! Vnútorné jadro má priemer 14 mm, vyvážené korkom mletá, varená, nerozpustná návnada. Vonkajšia vrstva má hrúbku 6 mm a neustále sa rozpúšťa a uvoľňuje lákavé chute. Jeho používaním sa vyhneme premočeniu našich nástrah, pretože vnútorná, varená časť vydrží až 72 hodín, kým doba rozpúšťania vonkajšej časti je 2-3 hodiny (v závislosti od teploty vody).

Veľmi atraktívna, veľmi nápadná nástraha, ktorú je možné použiť pri krátkodobom love veľkých rýb metódou feeder a cieľavedomom love veľkých rýb na boilies. Odporúča sa najmä pri love nátlakových, často chytaných, opatrných, kapitálnych rýb, ale prekvapivo sa osvedčil aj pri love na divokej vode a Dunaji, vyberaní a chytaní kaprov revíru!

Je dostupný v štyroch typoch príchutí: Jadro príchute Pečeň-krv je červené, farba rozpustnej vrstvy je hnedá, jadro príchuť Kalamáry-čučoriedka je čierne, farba rozpustnej vrstvy je ružová, jadro príchute Červený losos je tmavo hnedé, farba rozpustnej vrstvy je sýto bordová a jadro príchute Horúce mango je oranžové, farba rozpustnej vrstvy je biela.

Balenie: 80g

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.