Kompletná ponuka produktov Haldorádó TU!

Akcia -4%
Výrobca
Haldorádó

Kód produktu
PHD-KT2502X

Cena
11 € s DPH

Pôvodná cena
11,50 € s DPH

Ušetríte
4% (0,50 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Po úspešných Haldorádó držiakov prútov Vám konečne môžeme ponúknuť aj hrazdy ktoré sú vyrobené z hliníka, sú skoro nezlomiteľné, neohýbajú sa, bez poškodenia vydržia aj rozmary počasia. Tieto 3 produkty spľňajú vysokú kvalitatívnu úroveň ktorá je už samozrejmosťou pre produkty Haldorádó. viac

Po úspešných Haldorádó držiakov prútov Vám konečne môžeme ponúknuť aj hrazdy ktoré sú vyrobené z hliníka, sú skoro nezlomiteľné, neohýbajú sa, bez poškodenia vydržia aj rozmary počasia. Tieto 3 produkty spľňajú vysokú kvalitatívnu úroveň ktorá je už samozrejmosťou pre produkty Haldorádó.

Dôležité je aj spomenúť že závity sú z ocele ktoré sa len ťažko budú opotrebovávať pri bežnom používaní a tak Vám tieto hrazdy budú slúžiť dlhé roky. Na spodný závit hrazdy sme pridali jednu veľkú podložku ktorá slúži na to aby bola hrazda dobre fixovaná a aby sa neotáčala pri používaní.

Hrazdy Vám ponúkame v 3 rôznych dľžkách, prvá hrazda má 25, druhá 30 centimetrov (obe hrazdy sú na 2 prúty), tretia hrazda je široká 45 centimetrov a je určená na 3 prúty. Z tejto ponuky si určite bude vedieť vybrať každý rybár.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.