Giants fishing Umbrella Brolly Exclusive Camo 60

Výrobca
Giants fishing

Kód produktu
G-22046

Cena
151,20 € s DPH

Pôvodná cena
155,90 € s DPH

Štandardná cena
177,20 € s DPH

Ušetríte
15% (26 € s DPH)

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní.
ks

Verzia úspešného a veľmi obľúbeného brolly radu "Exclusive" od Giants fishing vo veľmi atraktívnom CAMO dizajne doplnené o dve vylepšené veľké zadné ventilačné okná. viac

Kompletne uzatvárateľné brolíčko, ktoré sa ľahko a rýchlo zostavuje. V prednej časti prístrešok mierne prečnieva cez predný panel, čo nám zaručuje lepšiu ochranu proti dažďu aj pri otvorených dverách. Dáždniková konštrukcia, je veľmi stabilná a vďaka podporným hladkým tyčiam si zachováva vysokú stabilitu aj pri nepriaznivom počasí. Na tento dáždnikový bivak bol použitý vodeodolný materiál tej najvyššej kvality 5000mm zrážok, ktorý je 100% nepremokavý.

Páskou podlepené švy a ukotvenie na zavŕtavacie kolíky v ôsmich bodoch, ktoré sú v cene prístrešku. V cene prístrešku sú štyri podperné teleskopické tyče, dve dlhšie 90-150cm a kratšie 60-100cm, ktoré majú zavŕtavaciu špičku. Predná vchodová časť vrátane dvoch bočných okien sú odvetrávané a možno ich ľahko uzavrieť. V zadnej časti brolly sú dve veľké ventilačné okienka, ktoré idú v prípade dažďa úplne uzavrieť. Tento brolly prístrešok je dodávaný s PU odnímateľnou podlahou, ktorá sa uchytí na suché zipsy. Súčasťou bivaku je 16ks zavŕtavacích kolíkov a transportný obal.

Rozmery:

  • Dĺžka: 250cm
  • Šírka: 260cm
  • Výška: 125cm
  • Hmotnosť: 10,6kg
  • Transportné rozmery: 177x12x15cm
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.