Giants fishing stojan Tri Pod Specialist 3 Rods + 2x hlásič + 2x indikátor zdarma!

Výrobca
Giants fishing

Kód produktu
G-20107

Cena
74 € s DPH

Štandardná cena
107,30 € s DPH

Ušetríte
31% (33,30 € s DPH)

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní.
ks

Akčná ponuka! Zadarmo k tomuto vysoko kvalitnému a stabilnému stojanu dostanete 2ks hlásičov + 2ks indikátorov zábere + 4ks rohatiniek! Veľmi obľúbený stojan z hliníkovej zliatiny s robustnou a skladnou konštrukciou, ktorý je určený až pre tri prúty. viac

Veľmi obľúbený stojan z hliníkovej zliatiny s robustnou a skladnou konštrukciou, ktorý je určený až pre tri prúty. Konštrukcia stojanu je z kvalitnej ľahkej hliníkovej zliatiny s povrchovou úpravou v olivovej farbe. Teleskopické nohy majú aretáciu pomocou doťahovacích skrutiek. Ku stojanu je dodávaná kvalitná taška.

Rozmery stojanu

  • telo: 87-132cm, nohy: 61-102cm, dĺžka hrázd: 51cm
  • rozmery tašky: 100 x 22 x 11cm
  • Hmotnosť: 3,1 kg

ZADARMO obdržíte 2x hlásič záberu, 2x indikátor záberu a 4ks rohatinek (dve predné a dve zadné) v cene 30 €.

Špecifikácie k hlásiču TR, ktorý dostanete zadarmo:
Základná doska signalizátorov je zaliata v silikónovej vrstve, takže sú 100% vodeodolné a bezchybne tak pracujú aj za tých najsilnejších dažďov. Súčasťou dodávky signalizátora, je ochranné puzdro zo syntetickej kože. Pre elimináciu akýchkoľvek nežiaducich odleskov, je jeho povrch zmatované špeciálnou čiernou uhlíkovou vrstvou. Napájanie zabezpečuje 12V batéria typu 23A (nie je súčasťou balenia). V spodnej časti je 2,5 mm zdierka na pripojenie príposluchu alebo swingeru.

Prehľad funkcií:

  • plynulá regulácia hlasitosti
  • plynulá regulácia výšky tónu
  • modrá pamäťová 20s LED (dióda)
  • červená záberová LED (dióda)

Špecifikácie k indikátora záberu TSX, ktorý dostanete zadarmo:
Kvalitný svietiaci vahadlový indikátor s pevným ramenom a posuvným závažím, ktorý zachytí každý záber. Osvetlenie vďaka výkonnej LED s možnosťou použitia chemického svetielka. Vybavený je spoľahlivým zámkom na uvoľnenie vlasca pri záseku, na ktorom možno pootočením ľahko naladiť citlivosť odpadnutí z vlasca pri záseku záberu. Vahadlový indikátor sa rozsvieti pri pohybe vlasca a zapája sa pomocou kábla s konektorom do dierky elektronického signalizátora (hlásiča záberu).

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.