Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Akcia -27% Výpredaj Doprava zdarma
54 bodov do vernostného systému 2 roky záruka Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
EnergoTeam

Kód produktu
V-P00447

Cena
109,90 € s DPH

Pôvodná cena
150 € s DPH

Ušetríte
27% (40,10 € s DPH)

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Neskutočná cenová bomba od EnergoTeam. 2ks kvalitných prútov Smart Boilie Long Cast v kombinácii s najpredávanejšími navijakmi Carp Expert Uni Runner vo veľkosti 6000 za výhodnú cenu. viac

Neskutočná cenová bomba od EnergoTeam. 2ks kvalitných prútov Smart Boilie Long Cast v kombinácii s najpredávanejšími navijakmi Carp Expert Uni Runner vo veľkosti 6000 za výhodnú cenu.

2x navijak Carp Expert Uni Runner 6000

Používanie navijakov s voľnobežnou brzdou sa teší v okruhu rybárov stále väčšej obľube! Mnohí ich používajú pri boilies love, klasickom love zo dna, love dravých rýb, ale snáď najpopulárnejším využitím je feeder lov.

Pozrime sa, ktoré sú tie nároky, ktoré musí splniť moderný navijak s voľnobežnou brzdou. Keďže hlavnou cieľovou rybou je kapor, ktorého zväčša lovíme na väčšie vzdialenosti, musíme dokázať s našou výstrojou nahodiť dostatočne ďaleko. Základným prvkom je navijak a jeho mechanizmus. Precízne ukladanie šnúry môže náš náhod predĺžiť aj o 10 metrov. Vďaka pomalému zdvíhaniu cievky sa závity šnúry dostávajú precízne vedľa seba, neprekrižujú sa, preto naša šnúra ľahšie a plynulejšie beží z cievky. Apropo cievka!

Navijak je inštalovaný s veľkou cievkou s priemerom 60 mm, preto aj vďaka nej vieme navýšiť dĺžku náhodu. Z hľadiska použitých materiálov sme použili najoptimálnejšiu kombináciu. Extra tvrdé grafitové telo, aby mohol vnútorný mechanizmus stabilne fungovať a nožička navijaka bola pevná. Cievka je z hliníka, preto na ňu môžeme navinúť trebárs v celej dĺžke pletenú šnúru, nebudú sa navzájom poškodzovať. Vďaka zaoblenému okraju beží šnúra bez najmenšieho trenia.

Na cievke sa nachádza kovový klip na zavesenie šnúry, vďaka jeho vyhotoveniu nepoškodzuje šnúru a jeho pomocou vieme náš háčik aplikovať na to isté miesto. Kľučka je taktiež z kovu, nedeformuje sa ani pri pôsobení väčšej sily, navinutie 100 gramového olova mu nerobí problémy, čo priznajme si, robilo problém niektorým z našich predchádzajúcich navijakov. Na navijak sa dostala rolnička s ložiskom, ktorá ani minimálne neskrúca našu šnúru. 

 • Počet ložísk: 7+1
 • Hmotnosť: 510g
 • Prevodový pomer: 5,2:1
 • Veľkosť: 6000
 • Kapacita cievky: 0,32 mm / 450 m
 • Predná brzda + voľnobežná brzda
 • Cievka: kov

2x prút Carp Expert Smart Boilie LC 3,6m / 3,5lbs

Najnovšia séria Smart od Carp Expert v sebe spája maximálnu mieru praktickosti a dáva každému rybárovi do rúk produkt s výhodným pomerom cena-kvalita, ktorý možno považovať za zlatú strednú cestu. V tejto Smart sérii dostala miesto séria prútov Smart Bolie LC, ktorá sa môže svojou univerzálnosťou stať obľúbencom, napr. v prípade lovu kaprov vo veľkých diaľkach.

Vďaka kvalitnému IM5 karbónovému materiálu a veľkým SIC očkám odolným voči opotrebovaniu sa zrodil prút dostupnej kategórie, s ktorým sa ukazujú ako dostupné aj kritické 100 metrové vzdialenosti. Na týchto modeloch je dokonca prvé očko rozmeru 50mm napomáhajúce s dobre vybraných navijakom dosiahnutie najväčších vzdialeností.

Veľmi pohodlné držanie poskytuje aj v chladnejšom období veľmi pohodlná duplonová rukoväť, dokonale sa drží v ruke aj počas náhodu. S jedným navijakom s rozmerom medzi 5000 a 8000 s voľnobežnou brzdou a šnúrou rozmeru medzi 0,25 a 0,30 mm vieme pomôcť na breh v otvorenej vode aj 10-20 kg kaprom či amurom.

Odporúčame nielen tým, ktorí sa práve oboznamujú s rybolovom, ale aj tým, ktorý hľadajú praktický boilies prút na veľké vzdialenosti za priaznivú cenu.

Parametre prútu:

 • Dĺžka: 3,6m
 • Vrhacia záťaž: 3,5lbs
 • Počet dielov: 2
 • Prepravný rozmer: 185cm
 • Hmotnosť: 440g

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.