VEĽKÝ VÝPREDAJ SPUSTENÝ! - zobraziť ponuku...

Energoteam Specialist Catfish 8000

Akcia -24% Výpredaj Posledné kusy
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
EnergoTeam

Kód produktu
V20422999

Cena
39,90 € s DPH

Pôvodná cena
52,80 € s DPH

Ušetríte
24% (12,90 € s DPH)

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Lov sumca vyžaduje od navijaka také nároky, ktoré začínajúci rybár loviaci sumcov nevie, resp. môže len s veľkou námahou zaplatiť. Náš sumcový navijak Specialist sa vie napriek svojej dostupnejšej cene popasovať so sumcami, pretože... viac

Lov sumca vyžaduje od navijaka také nároky, ktoré začínajúci rybár loviaci sumcov nevie, resp. môže len s veľkou námahou zaplatiť. Náš sumcový navijak Specialist sa vie napriek svojej dostupnejšej cene popasovať so sumcami, pretože... …pretože disponuje výnimočne masívnym vnútorným mechanizmom.

Najočividnejším bodom je jeho 6 mm hrubá oceľová os, ktorá sa nezdeformuje ani pri najťažších zdolávaniach. Rotor je vcelku, neplantá. V grafitovom tele sa nachádzalo jedno nadrozmerné tanierovité koleso.

Predimenzovanosť je preto, aby čím lepšie znášal záťaž, aby sme ho napriek vysokej záťaži mohli točiť. Je pravdou, že sa tým stal navijak ťažším, ale myslím si, že toľko môžeme obetovať pre spoľahlivosť. Beztak ho nebudeme nepretržite držať v ruke, iba pri zdolávaní. Materiál kľučky sa zhoduje s telom, ešte predtým, ak by niekto povedal, že je to málo, nech navijak vezme do rúk a ponaťahuje kľučku (s rozumom).

Počas zdolávania sa určite nezdeformuje. Na mechanizmus navijaka sa už spoľahneme, natočme naň šnúru! Má obrovskú a hlbokú cievku, na ktorú môžeme natočiť 250 metrov z 0,50 mm-ovej šnúry, pri pletenej šnúre je táto hodnota o niečo nižšia. Teda môžeme povedať, že je vhodný k lovu sumca vábením, kedy používame veľmi hrubú monofilovú šnúru, ale je vhodný aj na zavážanie, kedy naň vieme umiestniť veľké množstvo napríklad aj zo 0,40 mm pletenej.

S výnimkou prívlače je vhodný na všetky metódy lovu sumca. Brzdový systém s obrovskými lamelami je klasický, ale extra silný. Zo skúseností vieme, že počas prvého zimného výraznejšieho oteplenia už-aj môžeme nabrať smer vodný breh. Môžeme si byť istí, že neprídeme o rybu kvôli staršiemu a slabšiemu navijaku, veď na našom sumcovom prúte už je ET Specialist Catfish!

Rozmer Počet ložísk Prevodový pomer Materiál tela navijáka Cievka Kapacita cievky Hmotnosť
8000 5+1 4,1:1 Extra pevný grafit Kov dob 0,40 mm / 400 m 640 g
Brzdový systém Predná brzda
Cievka Kov dob
Hmotnosť 640 g
Kapacita cievky 0,40 mm / 400 m
Materiál tela navijáka Extra pevný grafit
Počet ložísk 5+1
Prevodový pomer 4,1:1
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.