Zaregistrujte sa a získajte zľavu -10% na svoj prvý nákup. Registrácia TU.

Drennan Háčik Wide Gape Match S Mikro Protihrotom

Novinka
Výrobca

Kód produktu
P41533914

Cena
3 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

KS

Jemné spracovanie pleskáčového háčika Wide Gape s lopatkou, ktorý má špičku ostrenú laserom, bronzovú farbu, mikro protihrot, široký oblúčik a dobre sa zachytáva, ho predurčuje k použitiu s patentkami. viac

Jemné spracovanie pleskáčového háčika Wide Gape s lopatkou, ktorý má špičku ostrenú laserom, bronzovú farbu, mikro protihrot, široký oblúčik a dobre sa zachytáva, ho predurčuje k použitiu s patentkami.Rovno stojaci hrot je jedným z najstarších tvarov hrotu.

V súčasnosti konečnú profiláciu získavajú modernými chemickými procesmi či lasermi, ktorá je trvácna a veľmi úspešná."Lapkové" ramená sú už od začiatkov veľmi obľúbenou formou. Pri menších rozmeroch háčikov sú neprekonateľnými a najodolnejšími tvarmi, ktoré sú v kombinácii s adekvátnym viazaním háčika dokonalé.

Háčiky s mikro "hrotom" využívajú hlavne súťažní rybári a športoví rybári snažiaci sa o čo možno najmenšie poranenie úlovku. Jeho veľkou výhodou je, že vytvorí menšiu ranu od klasických háčikov s protihrotom a z úlovku je háčik možno jednoducho a bez ďaľšieho poranenia ryby odstrániť.

Balenie 10 ks/balenie
Farba Bronz
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.