Platba kartou je dočasne pozastavená, riešime aktuálny výpadok platobnej brány Comgate.

Detský rybársky set Delphin YUPIE ‎

Akcia -12% Novinka
2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Delphin

Kód produktu
P101004203

Cena
31,64 € s DPH

Pôvodná cena
35,95 € s DPH

Ušetríte
12% (4,31 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Ideálny set pre najmenších rybárov, poskytujúci základné vybavenie potrebné pre začiatočníkov na väčšinu rybolovných techník. Detský set YUPIE pozostáva z teleskopického prútu, navijaka o veľkosti 3T a vlasca s priemerom 0,25mm. viac

Ideálny set pre najmenších rybárov, poskytujúci základné vybavenie potrebné pre začiatočníkov na väčšinu rybolovných techník. Detský set YUPIE pozostáva z teleskopického prútu, navijaka o veľkosti 3T a vlasca s priemerom 0,25mm.

Prút YUPIE sa vyznačuje univerzálnosťou, kompaktnými rozmermi a v neposlednom rade svojím hravým dizajnom. Delená rukoväť, na konci ktorej sa nachádza zelená EVA pena je svojou dĺžkou prispôsobená rukám malých rybárov. Na prúte sú osadené očká s kvalitnou SiC výplňou, aby sa zamedzilo poškodeniu vlasca. Prút je taktiež vybavený spoľahlivým sedlom, vhodným pre rôzne veľkosti navijakov.

Navijak YUPIE do setu dokonale zapadne nie len dizajnom ale aj veľkosťou 3T. Mechanizmus s vyváženým rotorom a prevodovým pomerom 5.1:1 sa stará o plynulý chod a dôkladné ukladanie vlasca na plastovú cievku. Hmotnosť navijaku je vďaka použitým materiálom veľmi nízka, čo poteší hlavne pri celodennej rybačke.

Aby bol set kompletný nesmie chýbať vlasec, na ktorý sa dá vždy spoľahnúť. Vlasec YUPIE ponúka všetky parametre potrebné pre úspešný lov. Má nízku rozťažnosť, výbornú pevnosť v ťahu, ale aj nosnosť v uzle. Vďaka fluo žltej farbe je navyše veľmi dobre viditeľný, čo vám podstatne uľahčí určiť smer vlasca pri zdolávaní.

Technické parametre:

Detský set Delphin YUPIE | 180cm+3T+0,25mm obsahuje:
Prút Delphin YUPIE | 180cm/40g
Navijak delphin YUPIE 3T | veľ. 3000
Vlasec Delphin YUPIE / fluo žltá | 0,25mm 5,5kg 300m

Detský set Delphin YUPIE ?| 240cm + 3T + 0,25mm obsahuje:
Prút Delphin YUPIE | 240cm/40g
Navijak delphin YUPIE 3T | veľ. 3000
Vlasec Delphin YUPIE / fluo žltá | 0,25mm 5,5kg 300m

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.