Delphin PETROL ParA Compact 300cm/7-25g

Akcia -9% Výpredaj
Cena
34,90 € s DPH

Pôvodná cena
38,21 € s DPH

Ušetríte
9% (3,31 €)

Výrobca
Delphin

Kód produktu
V-101002531

Hmotnosť
0.4 kg

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Prúty PETROL Compact sú postavené na kvalitnom blanku s parabolickou akciou, ktoré sú vhodné na lov väčšiny našich dravých rýb. Ocenia ho hlavne rybári, ktorých cieľom je minimalizovanie výbavy. viac

Ak vo vašej výbave nesmie chýbať kompaktný prút výborných vlastností a nevšedného dizajnu, tak ste práve našli ten správny kúsok. Atypické riešenie delením na 3 časti stlačilo jeho transportné rozmery na minimum. Navyše vhodným navrhnutím blanku tieto spoje nepocítite na celkovej práci a ohybe prúta! Dokonale si vychutnáte aj menšieho dravca a zároveň máte v blanku dostatočnú silu aj pre kapitálne kúsky.

Prúty PETROL Compact sú postavené na kvalitnom blanku s parabolickou akciou, ktoré sú vhodné na lov väčšiny našich dravých rýb. Ocenia ho hlavne rybári, ktorých cieľom je minimalizovanie výbavy. Dĺžky prútov sú vhodné aj na použitie počas rodinnej dovolenky pri mori, pretože nezaberú množstvo miesta v batožine. Zelené vyviazanie  očiek na solídnom matnom čiernom blanku je určené na jednoduchšiu identifikáciu záberov , čo pomôže k premeneniu aj tých najjemnejších z nich. Všetky očká sú rozmiestnené po celej dĺžke blanku tak, aby bol čo najviac využitý potenciál parabolického prútu. Prút je osadený kvalitným DPS sedlom ktorý nebude mať problém udržať aj väčšie navijaky. Delená rukoväť zo štýlovej modrej EVA peny spríjemní čas ktorý s týmto prútom strávite pri vode.

Model: 300cm/10-35g
Počet dielov: 3
Priemer blanku nad rukoväťou: 11,3mm
Počet očiek: 10
Transportná dĺžka: 107,5cm
Hmotnosť: 158g
Rukoväť: delená, EVA pena
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 41,5cm