Akcia -15% Novinka
Cena
od 19,51 € s DPH

Pôvodná cena
22,95 € s DPH

Ušetríte
15% (3,44 €)

Výrobca
Delphin

Kód produktu
P101004437

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Chytajte viac a plaťte menej s univerzálnym prívlačovým prútom Amulet spin, s ktorým nebudete mať hlboko do kapsy. Tento prút predstavuje skvelé riešenie pre začiatočníkov, ale aj skúsenejších rybárov, ktorí hľadajú kvalitu za veľmi priaznivú cenu.... viac

Chytajte viac a plaťte menej s univerzálnym prívlačovým prútom Amulet spin, s ktorým nebudete mať hlboko do kapsy. Tento prút predstavuje skvelé riešenie pre začiatočníkov, ale aj skúsenejších rybárov, ktorí hľadajú kvalitu za veľmi priaznivú cenu. Aj napriek nízkej obstarávacej cene prút prekvapí svojimi skvelými vlastnosťami a neopakovateľným dizajnom.

Vďaka starostlivo vyberaným materiálom a modernej výrobnej technológií sme boli schopní vytvoriť skvele vyvážený prút, ktorý je dostatočne citlivý na detekciu jemných záberov a zároveň dostatočne pevný na razantný zásek a zdolávanie aj kapitálnych úlovkov. Prút vyniká svojou robustnosťou a odolnosťou, vďaka čomu odolá aj tým náročnejšími výzvam v podobe intenzívneho dlhodobého používania. Prút sa vyznačuje parabolickou akciou, takže si sním naplno užijete aj zdolávanie aj menších rýb. Prút sme osadili kvalitnými pevnými očkami so SIC výplňou, ktoré zaručujú minimálne trenie pri prechode vlasca alebo šnúry.

Kvalitné, ergonomicky tvarované sedlo poskytuje komfortný úchop a znižuje únavu pri celodenných rybačkách. Sedlo vyniká svojou spoľahlivosťou, vďaka čomu sa nemusíte báť uvoľnenia navijaka pri nahadzovaní alebo pri súboji so silnou rybou.

Koniec rukoväte je opatrený eva penou pre pohodlný a protišmykový úchop.

Pri návrhu tohto prútu sme nezabudli aj na jeho estetickú stránku. Už pri prvom pohľade na prút zaujme špecifická lesklá bordová farba blanku. Tá vytvára v kombinácií s čiernou dokonalú harmóniu. Čierna farba sa na prúte objavuje v lesklej aj matnej forme, čo spolu so zlatým nápisom a prvkami vytvára nádych exkluzivity. Koniec rukoväte je rozšírený a nápadne pripomína tvar drahokamu.

Delphin Amulet Spin je spoľahlivý prút na každodenný rybolov so skvelými vlastnosťami a za bezkonkurenčnú cenu. Sme presvedčení, že tento jedinečný prút si získa srdce nejedného rybára, a ktorý, dúfame, prinesie svojmu nositeľovi šťastie v podobe kapitálnych úlovkov!

Model: Delphin AMULET Spin | 180cm/30g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 10,1mm
Počet očiek: 7
Transportná dĺžka: 96cm
Hmotnosť: 112g
Rukoväť: Shrink
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti po stred sedla): 30cm

Model: Delphin AMULET Spin | 210cm/30g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 12,2mm
Počet očiek: 8
Transportná dĺžka: 110cm
Hmotnosť: 130g
Rukoväť: Shrink
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti po stred sedla): 32cm

Model: Delphin AMULET Spin | 240cm/30g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 13,4mm
Počet očiek: 9
Transportná dĺžka: 126cm
Hmotnosť: 158g
Rukoväť: Shrink
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti po stred sedla): 33,5cm