Doprava zdarma už od 19 €.

Carp Expert Long Cast set na ďaleké hody #1

Akcia -18% Doprava zdarma + Darček k nákupu
109 bodov do vernostného systému Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
EnergoTeam

Kód produktu
P00289

Cena
219,90 € s DPH

Pôvodná cena
268 € s DPH

Ušetríte
18% (48,10 € s DPH)


Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Spoločnosť Carp Expert Vám prináša set, ktorý bol vytvorený špeciálne pre ďaleké hody. Set pozostáva z úplne nového ultra ľahkého prútu, ktorý nesie názov Carp Expert Max 1 a z navijaku Carp Expert Neo Runner 7000 Long Cast, ktorý sme ešte rozšírili o mnohé rybárske doplnky... viac

Spoločnosť Carp Expert Vám prináša set, ktorý bol vytvorený špeciálne pre ďaleké hody. Set pozostáva z úplne nového ultra ľahkého prútu, ktorý nesie názov Carp Expert Max 1 a z navijaku Carp Expert Neo Runner 7000 Long Cast, ktorý sme ešte rozšírili o mnohé rybárske doplnky.

Špeciálna akcia - darček NEVIS púzdro na prúty 2 priehradky/135cm v hodnote 21 €!

Elegantný vzhľad, mimoriadne dobrá kvalita a realistická cena charakterizujú novú rodinu tašiek NEVIS. Profesionálna ochrana našich rybárskych doplnkov je nevyhnutná, aby sme ich mohli používať dlho. Všetky kúsky v sérii sú vyrobené z nylonu 800D Oxford, vďaka čomu sú mimoriadne odolné a vodotesné. Mimoriadny dôraz sa kládol na kvalitu zipsov.

Samozrejme na miestach vystavených opotrebovaniu bola každá taška doplnená výstuhou. Mimoriadne veľké polstrované ramenné popruhy zaisťujú pohodlné nosenie, aj keď musíme svoje veci nosiť na vzdialenejšie rybárske miesta. Tvary a veľkosti boli navrhnuté tak, aby balili ten najlepší a najpraktickejší spôsob.

2x prút Carp Expert Max 1 - 3,6m/3,5lbs

Očakávania dnešných rybárov a extrémne využitie vybavenia si vyžadujú ešte silnejšie rybárske prúty, ktoré sú maximálne použiteľné v konkrétnych situáciách! Aby sa to splnilo, v rámci značky Carp Expert bola vytvorená skvelá séria rybárskych prútov, ktorá ponúka vynikajúcu kvalitu za prijateľnú cenu, ktorá je pre značku Carp Expert typická! Táto rodina rybárskych prútov sa nazýva MAX.

Rybárske prúty radu MAX 1 sú vyrobené z karbónu IM10. Vyššie uvedené verzie palíc majú vrhaciu hmotnosť 3,5 libry a sú samozrejme vybavené dlhou delenou rukoväťou, ktorá je potrebná pri dlhých hodoch. Prvé očko prútu je vybavené trojramenne vystuženým očkom vo veľkosti 5cm, ktoré je potrebné pre dosiahnutie dlhých hodov.

Ich vzhľad je jasný, čierny blank s charakteristickými bielymi nápismi a zlatými pásikmi na prstencoch, čo dodáva sérii skutočne impozantný vzhľad! Držiak cievky je osvedčenou verziou navíjania zospodu. Elegantný prút je prekvapivo ľahký, takže nie je nepríjemný ani pri aktívnejšom rybolove.

 • Dĺžka: 3,6m
 • Počet dielov: 3
 • Vrhacia záťaž: 3,5lbs
 • Prepravný rozmer: 126cm
 • Hmotnosť: 291g

2x navijak Carp Expert Neo Runner 7000 Long Cast

Kvalitné boiliesové rybárske prúty si vyžadujú spoľahlivý navijak s veľkou cievkou. Carp Expert Neo Runner 7000 LC disponuje cievkou s priemerom takmer 7 cm a ak si všimneme na konci označenie LC, tak uhádneme, že ide o skratku slov Long Cast, čo znamená ďaleký náhod. Dokonalá voľba na vyššie spomenutý typ prútu a ideálny k boilies lovu.

Kvôli plytkej cievke odporúčame vlasec vo veľkosti 0,20-0,25 mm. Hodí sa k nemu prút, ktorý má veľké prvé očko alebo sa nachádza ďaleko od držiaka navijaka. S variantmi s menšími očkami netvorí zohranú dvojicu, nevieme s nimi využiť maximum.

9+1 ložísk zaručuje plynulý chod, z ktorých väčšina dostala miesto v masívnom grafitovom tele spolu s pohonom. Model s prednou brzdou, ktorý vďaka obrovským lamelám dávkuje šnúru veľmi precízne, takmer si ani nevšimneme kedy sa pohne.

Prevodový pomer: 4,1:1, ktorý v kombinácii s cievkou veľkého priemeru navinie na jedno otočenie veľké množstvo šnúry (90 cm). Vďaka silnej kľučke, ktorá sa dobre drží, mu nerobí problém ani navinutie ťažkých oloviek z veľkých vzdialeností.

Zhrnujúc ide o vynikajúci navijak strednej kategórie, ktorý svojim náročným vypracovaním a precízne pracujúcim vnútorným mechanizmom budeme roky spokojne používať.

 • Rozmer: 7000
 • Počet ložísk: 9+1
 • Brzdový systém: Predná brzda
 • Prevodový pomer: 4,1:1
 • Materiál tela navijáka: Grafit
 • Cievka: Kovová
 • Kapacita cievky: 0,35 mm/180 m
 • Hmotnosť: 600g

1x Carp Hunter Rod Pod Alfa

Kompaktný rod pod vysokej kvality! Mnohí sa už sklamali v stojanoch vstupnej kategórie. Väčšina z nich nie je dostatočne stabilná a aj vypracovanie má isté nedostatky. Rod pod Carp Hunter Alfa spravil výrazný krok vpred pri oboch! Kvalitné vypracovanie a najlepšia stabilita v kategórii! Ak sa pripravujeme na rýchlu rybačku, alebo treba veľa prenášať a nie sme profesionálni rybári, dokonale nám vyhovuje Carp Hunter Alfa Rod Pod.

Hmotnosť len 2 kg, preto ak treba veľa baliť a na veľkú vzdialenosť, je to najlepšia voľba! Približne za 2 minúty poskladaný!

Návod na zloženie:

Odtočme koncové zátky na oboch stranách natoľko, aby bolo možné nohy a rameno držiaka buzz baru vytiahnuť. Ohnime spomenuté časti. Potom ich natočme naspäť tak, aby nohy pevne držali. Nemáme inú prácu len naskrutkovať buzz bar, až kým nebude pevne držať. Závity sú kompatibilné so všetkými u nás predávanými elektronickými signalizátormi a vidličkami.

Technické údaje:

 • Max. výška: 50 cm
 • Na 2 prúty
 • Dĺžka: 60-100 cm
 • Šírka buzz bar 40 cm
 • Hmotnosť: 2 kg
 • prenosné púzdro v cene

2x Carp Expert podpierka s gumenou koncovkou (zadná)

Počas používania tradičných rohatiniek tvaru "U" a držiakov rúčok je častý problém, že zdvihnutím rodpod hlavovej časti náš prút skĺzne dozadu a len náš držiak navijaka alebo niektoré očko ho zachytí. Gumená, predĺžiteľná hlava držiaka navijaka stabilne drží rúčku. V hlave možno umiestniť svietiaci patrón.

2x Kamasaki podpierka (predná)

Jedna z najnovších rohatiniek spoločnosti Kamasaki! Výborne pracuje ako predná i zadná. Vďaka lumino materiálu ju výborne vidieť i v noci! Vďaka ľahkému, ergonomickému vyhotoveniu zaberá malé miesto v našej taške. Čo je, priznajme si, v často pri obrovskom množstve rybárskeho výstroja nie je ani pri tak malom doplnku zanedbateľné. Závitový koniec je kompatibilný so všetkými vidličkami, tripodmi, rod podmi, tak vieme adekvátne varírovať stojany v závislosti od podmienok na brehu bez toho, aby sme museli oželieť náš obľúbený držiak prúta.

V strede rohatinky vytvorená drážka slúži umiestnenie šnúry, čím sa vyhneme nepríjemnému problému, že telo prúta pritlačí k vidličke šnúru a ju nevie ryba voľne ťahať. To sa najčastejšie končilo stratou ryby. 

2x Elektronický signalizátor Carp Expert

Carp Expert elektronické signalizátory sú opatrené LED-mi viacerých farebných prevedení. Sú to spoľahlivé, multifunkčné, digitálne prístroje. Charakterizuje ich viacbodový magnetický snímač, automaticky sa zapínajúce nočné svetlo (možno vypnúť), swinger a rádiový výstup, dažďu vzdorný povrch, tón a hlasitosť zvuku.

Technické údaje:

 • Batérie: 1 x 9V 6LR61 / prístroj (nie sú súčasťou balenia)

2x Carp Hunter Swinger LED

Carp Hunter s pevným ramenom vyrobený špičkovými technológiami a z kvalitných materiálov. To zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivé fungovanie. Swinger vďaka LED svetlu výrazne avizuje záber. Kovová hlava sa pripája na vlasec pomocou svorky, preto zaručuje pevné prichytenie na vlasci za všetkých okolností.

Možno naň pripojiť ktorýkoľvek štandardný elektronický signalizátor.

Použitie:

Swinger pripájame medzi stojan udice a elektronický signalizátor. LED-ové osvetlenie pripojíme do konektoru signalizátora. Potom do klipu pripojíme vlasec a nastavíme jeho želané napnutie. Pri nastavení dbajme na to, aby sa vlasec mohol uvoľniť z klipu.

Charakteristika:

 • ľahká obsluha
 • polohovateľné napätie vlasca
 • kovová svorka
 • pevné rameno
 • LED s dlhou životnosťou
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.