Novinky Haldorádó 2023 už skladom na netfish.sk/haldorado-novinky-2023. Vypredané produkty priebežne naskladňujeme!

By Döme TF Power Fighter Feeder 390H 40-120g

Akcia -22% Výpredaj
31 bodov do vernostného systému 2 roky záruka Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Team Feeder By Döme

Kód produktu
V-1842-391

Cena
63,90 € s DPH

Pôvodná cena
78,62 € s DPH

Štandardná cena
81,90 € s DPH

Ušetríte
22% (18 € s DPH)

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Pri plánovaní nových POWER FIGHTER prútov bolo najdôležitejším hľadiskom udržať si prijateľné ceny a zároveň aj použitie najkvalitnejších základných materiálov. Výsledkom týchto pracovných procesov Vám hrdo predstavujeme konečný výrobok... viac

Pri plánovaní nových POWER FIGHTER prútov bolo najdôležitejším hľadiskom udržať si prijateľné ceny a zároveň aj použitie najkvalitnejších základných materiálov. Výsledkom týchto pracovných procesov Vám hrdo predstavujeme konečný výrobok, ktorý je obohatený mnohými parametrami na vysokej úrovni a dodaním moderných technických riešení, ktoré nosí meno BY DÖME TEAM FEEDER POWER FIGHTER.

Prvým a najdôležitejším rozdielom medzi starou a novou skupinou prútov je, že oproti predchodcu namiesto materiálu IMT-7 POWER CARBON POWER FIGHTER sa skupina prútov vyrába použitím IMT-8 POWER CARBON materiálu, preto si zaslúži názov -silný bojovník-. Vďaka kvalitnejším základným materiálom sú štíhlejšie, lahšie, pevnejšie ale ešte viac sú zaťažitelné.

Naisto môžeme tvrdiť, že pri účelovom používaní sú nezlomitelné! Výnimočne padne do oka tenšia rukovať perfektne pokrytá kombináciou korku a EVA, ktorá ponúka pocit nežnejšieho feeder prútu, pričom sa stal lahodnejším a viac ovládateľným. Samozrejme k takejto rukoväti sa hodí aj lahodnejšie sedlo nvijáka a tak sme ho vymenili na silnejší, skrutkovitý typ, čo ani rybári so silnými rukami nevedia rozdrviť. V prípade skupiny POWER FIGHTER 3,3-3,6 a 3,9m dĺžka rukoväte je 47 cm a typu 4,2m je 57cm, čo je priemerne dlhšia. Vďaka väčšiu ramena páky s menšou námahou vieme nasadiť našu koncovú montáž do zarážajúcich vzdialeností!

Namiesto fix obruču sme dali na teleso prútu jedno mobilné dole a nahor sa skladacie ucho, ktoré je praktickejšie, ako staré. To je iba maličkosť, ale aj to je dôkazom, že dbáme na všetky podrobnosti. Dôležitý rozdiel sa ukazuje pri špicovom očku, ktoré oproti starému je dupľované opretý so zosilnenou štruktúrou. Ku Quiver a k Boat feederom 2, ku 3,3m a viac feederom dávame už špice s tromi rozdielnymi silami. Najsilnejší je červený, stredne silný je oranžový a zelený je najmäkší.

Team Feeder Power Fighter 390 H

Túto verziu zvoľme ak v záujme úspechu treba hodiť minimálne 70m alebo aj viac. Samozrejme aj tu platí zásada, čim ťažšia je koncová montáž, tým silnejší feeder bude treba vybrať. Maximálna hod. vzdialenosť je 70-90m.

 • Dĺžka (m): 3,9
 • Transportná dĺžka(cm): 137
 • Akcia: Medium-Heavy
 • Vrhacia záťaž: 30-90 g
 • Materiál: IMT-8 Power Carbon
 • Očká: SIC
 • Počet očiek: 14
 • Rukoväť: korok + neoprén
 • Priemer rukoväte (mm): 14
 • Sedlo navijáka: So závitom
 • Počet dielov: 3+3
 • Hmotnosť (g): 284
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.