Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19. Otváracie hodiny pobočiek Zásielkovne sú pravidelne aktualizované.

By Döme TF Big River LCS 6000 AKCIA 1+1!

Akcia -11% Novinka Doprava zdarma
Výrobca
by Döme

Kód produktu
2528-560_11

Cena
146,90 € s DPH

Pôvodná cena
165,80 € s DPH

Ušetríte
11% (18,90 € s DPH)

Skladom 3 - 6 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 3 - 6 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Rodina navijakov By Döme TEAM FEEDER sa v roku 2021 rozrastá o ďalšieho cenného člena. Mimoriadny úspech feederových prútov Big River si doslova vyžadoval vytvorenie priam nezničiteľného, super trvácneho navijaka, ktorý by k ním perfektne pasoval. Rodinu navijakov Big River LCS sme plánovali, dizajnovali a nakoniec aj vyrobili práve s týmto cieľom pred očami. viac

By Döme Team Feeder Big River LCS 6000 - navijak s hlbokou cievkou na lov na rieke či jazere.

Neodolateľná ponuka navijakov od Döme Gábora v cenovo výhodnej kombinácii 1+1.

Rodina navijakov By Döme TEAM FEEDER sa v roku 2021 rozrastá o ďalšieho cenného člena. Mimoriadny úspech feederových prútov Big River si doslova vyžadoval vytvorenie priam nezničiteľného, super trvácneho navijaka, ktorý by k ním perfektne pasoval. Rodinu navijakov Big River LCS sme plánovali, dizajnovali a nakoniec aj vyrobili práve s týmto cieľom pred očami.

Silu, trvácnosť a životaschopnosť navijakov By Döme TEAM FEEDER Big River LCS garantuje precízne umiestnených 7+1 guličkových ložísk, zosilnená vnútorná konštrukcia, v resp. rotor. Masívnou kľučkou vybavená konštrukcia bude dôstojným protivníkom aj pre tie najväčšie riečne ryby!

Dôležitým hľadiskom pri výrobe navijaka bolo, aby sa na cievku zmestilo minimálne 200-300 metrov aj z hrubších 0,30-0,35 mm-ových vlascov (či už pletených, alebo monofilných). Vďaka tomu sa budeš vedieť popasovať aj kapitálnymi dunajskými kaprami, alebo nezastaviteľne unikajúcim amurom z Tisy. Ako vidíš na obrázkoch, hlavný brzdný systém navijaka dostal miesto vpredu, kým baitrunner budeš môcť zapnúť vzadu. Na tečúcej vode sa používanie baitrunnera celkom určite odporúča. Ak je zapnutý, ani vehementne zaberajúca ryba nedokáže strhnúť výstroj do vody. Baitrunner sa dá regulovať pomocou otočného gombíka, vďaka čomu sa zaručene ozve až keď tahá montáž ryba, nie iba vodný prúd.

Ako to od kvalitného feederového navijaka môžeš právom očakávať, nové navijaky River LCS disponujú radom skvelých technických parametrov:

 • L.C.S. - Line Control System - Systém s baitrunnerom
 • K.C.D. – Kevlar Cloth Dragwasher – Kevlarové brzdné lamely s dlhou životnosťou
 • A.C.R. – Airlite Carbo Rotor – Odľahčený, vybalansovaný rotor
 • L.P.S. – Line Protection System – Systém zabraňujúci podbehnutiu vlasca
 • A.D.S. – Aluminium Deep Spool – hlboká hliníková cievka
 • D.S.L – Double Steel Line Clip – Dvojitý olovený klip
 • L.B.A. – Long Life Bail Arm –Trojnásobne posilnený oceľový preklápač
 • G.H.B. – Graphite-Hybrid Body – Grafit-Hybrid telo navijaka
 • P.R.B. – Protected Roll Bearing – Zapuzdrené ihlové ložisko
 • B.B.R. – Ball Bearing Line Roller – Ložiskom vybavená roľnička na vedenie vlasca
 • CNC Handle – Luxusne prevedená oceľová kľučka

Na čo môžeš tieto navijaky používať?

Na feederové rybačky na výslovne ťažkých, tvrdých terénoch, či už si amatér, pokročilý, alebo profesionálny rybár! Môžeš ich použiť na akejkoľvek komplikovanej vode, plnej prekážok a zádrheľov, či už je reč o menších, alebo väčších riekach, kanáloch, alebo stojatej vode. Vyplývajúc z rozmerov sú tieto navijaky vhodné pre 3, 3.3, 3.6; a 3.9 metrové prúty.

Z novej rodiny si môžeš zakúpiť navijak vo dvoch rozdielnych veľkostiach:

 • By Döme TEAM FEEDER Big River LCS 5500: priemer cievky: 58 mm, hmotnosť: 434 g, kapacita vlasca: 0,30 mm / 200 m
 • By Döme TEAM FEEDER Big River LCS 6000: priemer cievky: 63 mm, hmotnosť: 462 g, kapacita vlasca: 0,30 mm / 300 m

Navijak Big River LCS 5500 odporúčame ku kratším prútom 300RXH; 330RXH, kým model 6000 zas k dlhším prútom 360RXH; 390RXH, alebo iným riečnym prútom podobných parametrov.

Ak si milovníkom rybačiek na tečúcich vodách, prekážkami komplikovaných terénoch, alebo jednoducho iba potrebuješ výnimočne trvácny navijak, v ktorom sa spája kvalita so životnosťou a v neposlednom rade mimoriadne priaznivou cenou, jeden z navijakov Big River LCS je určený práve pre teba. Neváhaj, objednaj si ho ešte dnes a za pár dní už budeš držať nový navijak v rukách!

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.