VEĽKÝ VÝPREDAJ SPUSTENÝ! - zobraziť ponuku...

By Döme Team Feeder Pro Lite dáždnik 250cm

Akcia -29% Výpredaj Posledné kusy Doprava zdarma
Doprava zdarma Vrátenie tovaru do 14 dní
Výrobca
Team Feeder By Döme

Kód produktu
V7508-250

Cena
59,90 € s DPH

Pôvodná cena
79,80 € s DPH

Štandardná cena
84 € s DPH

Ušetríte
29% (24,10 € s DPH)

Skladom - Pri objednávke vykonanej do 14:00 odosielame produkt ešte v deň objednávky.
ks

Dáždnik je doplnok, ktorý nesmie vo výbave rybára za žiadnych okolností chýbať. Rozdiel medzi dáždnikom a dáždnikom však môže byť obrovský,  preto sme sa rozhodli primiesť na pulty obchodov vysokokvalitný dáždnik By Döme TEAM FEDER Pro Lite. viac

Dáždnik je doplnok, ktorý nesmie vo výbave rybára za žiadnych okolností chýbať. Rozdiel medzi dáždnikom a dáždnikom však môže byť obrovský,  preto sme sa rozhodli primiesť na pulty obchodov vysokokvalitný dáždnik By Döme TEAM FEDER Pro Lite.

Strecha veľkého dáždnika vládne priemerom 250 cm, jej materiálom je posilnený UV odolný nylón. Vďaka tomu je dáždnik mimoriadne ľahký, trvácny a ochráni Ťa aj pred škodlivým UV žiarením.

Pri pohľade na obrázok udrie okamžite do očí veľmi výrazný výrez na prednom obvode strechy. Je to v dnešnej dobe veľmi módne prevedenie, nielenže to veľmi dobre vyzerá, je to aj veľmi užitočné.  Ľahšia sa tak spod dáždnika nahadzuje, ľahšie dosiahneš na veci a zbytočný materiál, ktorý je pri bežných dáždnikoch rovno v zornom poli, takto aspoň nebráni v perfektnom výhľade.  

Výška dáždnika je nastaviteľná. V najvyššej pozícii má 180 cm (od spodného okraja po zem). Dáždnik je disponuje silným, závitom vybaveným hrotom na zapichnutie, takže dodatočný stojan si dáždnik vyžadovať celkom určite nebude. Hlavica spájajúca tyč so strechou je nakloniteľná o 45 stupňov, vďaka čomu nebude pri náhode strecha dáždnika vôbec zavadzať. Na konci lúčov dostal materiál extra posilnenie, extra poťah, aj tým predĺžiac životnosť dáždnika. Tento dáždnik môže byť naozaj hodnotným prvkom tvojej výbavy, smelo odporúčame každému, kto obľubuje kvalitný výstroj. Dostupný v štýlovom modrom TEAM FEEDER dizajne.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.