Benzar Rybársky Prút Concourse Method Feeder

Posledné kusy Doprava zdarma
Výrobca

Kód produktu
P12345360

Cena
230 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

KS

Vďaka japonskému karbónovému blanku Toray má prút Concourse Method Feeder neuveriteľné vrhacie vlastnosti. Tento prút má najmodernejší dizajn, je exkluzívne prepracovaný vo všetkých svojich parametroch - od puzdra cez držiak cievky, dizajn rukoväte až po koncové očká. viac

Vďaka japonskému karbónovému blanku Toray má prút Concourse Method Feeder neuveriteľné vrhacie vlastnosti. Tento prút má najmodernejší dizajn, je exkluzívne prepracovaný vo všetkých svojich parametroch - od puzdra cez držiak cievky, dizajn rukoväte až po koncové očká. Ak sa pozrieme iba na parametre, dá sa povedať, že prút Concourse Method Feeder prišiel na pulty obchodov v dvoch dĺžkach, 360 a 390. Hovoríme v zásade o love kaprov spôsobom method feeder. Svojou 120 gramovou vrhacou záťažou je skvelým nástrojom pre úspešnú účasť na pretekoch viacerých druhou rýb a pre riešenie situácií vyžadujúcich lov na veľké vzdialenosti.

Benzár Concourse Method Feeder je nekompromisný špičkový prút v našom sortimente, navrhnutý špeciálne pre rybárov, ktorí uprednostňujú sofistikovanú, exkluzívnu a špičkovú výstroj.

Pre dĺžky prútov 3,60 m sú ideálne vrhacie záťaže hmotnosti 40-50 gramov, zatiaľ čo pre dlhšie 3,90m sú ideálne 50 alebo 60 gramové typy. So správnou technikou hodu a dostatočne veľkým navijakom vám 3,90m Concourse Method Feeder umožňuje loviť na veľké vzdialenosti!

Potenciál tohto prútika je v kombinácii jeho kvality, modernosti a špičkovosti technológie!

Dĺžka 360cm
Hmotnosť 235 g
Prepravný Rozmer 126 cm
Vrhacia záťaž 30 - 120 g
Vrhacia záťaž 30 - 120 g
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.