Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19. Otváracie hodiny pobočiek Zásielkovne sú pravidelne aktualizované.

Benzar Mix Turbo Pop Up Cocktail - Varianta: Štipľavá-korenistá

Novinka Posledné kusy
Výrobca

Kód produktu
98086940

Cena
5 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
KS

Popup, dumbell, pellet, vznášajúce boilies, prípadne vankúš? Náš najnovší produkt v sortimente Benzár bude pre teba ideálny, ak sa už v tomto mori nástrah určených k zvládnutiu najrôznejších situácií nevyznáš ani ty, alebo si chceš vybrať háčikovú nástrahu k nečakanej rybačke.  viac

Popup, dumbell, pellet, vznášajúce boilies, prípadne vankúš? Náš najnovší produkt v sortimente Benzár bude pre teba ideálny, ak sa už v tomto mori nástrah určených k zvládnutiu najrôznejších situácií nevyznáš ani ty, alebo si chceš vybrať háčikovú nástrahu k nečakanej rybačke.

Variant obsahujúci vznášajúce vlastnosti dostal pomenovanie Cocktail. Je to multifunkčná alternatíva na všetky vodné plochy, s ktorou môžeme rybárčiť aj s viacerými technikami. Téglik, ako už názov napovedá, obsahuje nástrahy rôznych rozmerov (4-16 mm) a tvarov, od jednoduchých guľôčok po rôzne peletové zrná, samozrejme v rôznofarebných prevedeniach

Počínajúc od zmiešaných variantov sa v tégliku nachádza aj pop-up so základnými, pastelovými i pestrými farbami, umožňujúci najširšie spektrum použitia. Okrem method techniky je to dokonalá voľba k lovu zo dna pre rybárov, ktorí sú ochotní pre vytúžené zábery experimentovať do krajnosti.

Balenie 60 ml
Farba mix
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.