Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19. Otváracie hodiny pobočiek Zásielkovne sú pravidelne aktualizované.

Benzar Mix Puffy Method Midi - Varianta: Med-Ananás Fluo Žlté 180Ml

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Posledné kusy
Výrobca

Kód produktu
98080002

Cena
2 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
KS

Benzar Method Pufa je vynovená tradičná nástraha. Klasické pufy používame už dlho, hlavne pri love kaprov. Pufa je plávajúca nástraha, ktorá má jedinú chybu, priveľmi rýchlo navlhne, čím stratí svoju plávajúcu vlastnosť. viac

Benzar Method Pufa je vynovená tradičná nástraha. Klasické pufy používame už dlho, hlavne pri love kaprov. Pufa je plávajúca nástraha, ktorá má jedinú chybu, priveľmi rýchlo navlhne, čím stratí svoju plávajúcu vlastnosť. Benzar Method Pufy nemá tento problém! Počas 5 hodín dokáže zostať v pôvodnom stave, čo je úplne výnimočné. Samozrejme, nielen dlhotrvajúca plávajúca schopnosť ju vyzdvihuje nad ostatné druhy. Method Pufa je dostupná v dvoch rozmeroch, Mida a Maxi, a v 5 intenzívnych príchutiach: cesnak, ananás-med, blue magic, jahoda-krill a čokoláda-pomaranč. Tieto intenzívne arómy dopĺňajú výrazné farby, ktoré sú rovnako dôležitými prvkami Benzar Method Pufy. Možno jednoducho používať na háčiku, nástrahovom tŕni alebo aj na vlasovom nadväzci.
Balenie 180ml
Farba fluo Žltá
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 Počet hviezdičiek je 5 z 5

Vyborne

Pomohla Vám táto recenzia? Áno(0) Nie(0)

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.