Benzar Mix Pelety Premium Black Halibut 800G

Posledné kusy
Výrobca

Kód produktu
P98062004

Cena
4 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Po dlhých a veľmi podrobných testovaniach sa konečne objavili nové pelety Benzár halibut! Sú to produkty prémiovej kvality, s ktorými môžu dosiahnuť fantastické výsledky aj rybári loviaci feeder i boilies metódou lovu. Malý rozmer 2 mm je dokonalý k method feeder technike, kým s väčšími možno realizovať trebárs aj kŕmenie. Vďaka ich vysokému obsahu rybej múčky sú nezdolateľné na intenzívne zarybnených jazerách, ale naši rybári ulovili množstvo rýb aj v prirodzených vodách. Balenie je veľmi praktické, veď nad 800 gramov peliet spotrebujeme za 1 deň len výnimočne. Uzatvárateľné vrecko zas umožňuje, aby sme nepoužitú dávku mohli skladovať aj mesiace. Produkt je dostupný v rôznych príchutiach, preto si každý nájde pre seba ten adekvátny variant. Je dôležité, že všetky a hlavne ovocné typy obsahujú rybiu múčku! viac

Po dlhých a veľmi podrobných testovaniach sa konečne objavili nové pelety Benzár halibut! Sú to produkty prémiovej kvality, s ktorými môžu dosiahnuť fantastické výsledky aj rybári loviaci feeder i boilies metódou lovu. Malý rozmer 2 mm je dokonalý k method feeder technike, kým s väčšími možno realizovať trebárs aj kŕmenie.

Vďaka ich vysokému obsahu rybej múčky sú nezdolateľné na intenzívne zarybnených jazerách, ale naši rybári ulovili množstvo rýb aj v prirodzených vodách. Balenie je veľmi praktické, veď nad 800 gramov peliet spotrebujeme za 1 deň len výnimočne. Uzatvárateľné vrecko zas umožňuje, aby sme nepoužitú dávku mohli skladovať aj mesiace. Produkt je dostupný v rôznych príchutiach, preto si každý nájde pre seba ten adekvátny variant. Je dôležité, že všetky a hlavne ovocné typy obsahujú rybiu múčku! TYP: 2 mm-ové pelety sa najjednoduchšie dávajú do adekvátnej konzistencie pomocou ručného postrekovača, keďže granulát má takú konzistenciu, že vodu naozaj rýchlo pohltí. Po niekoľkých navlhčeniach a oddychoch je táto výborná peleta pripravená k použitiu!
Balenie 800 g
Farba Čierna
Farba Čierna
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.