Zľavu -15% na sortiment Haldorádó spúšťame 30.7.2021
Kompletná ponuka Haldorádó TU!

Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
98005362

Cena
6,40 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Dlhoročné skúsenosti Zsolta Benzára v domácich a medzinárodných súťažiach vyústili do dokončenia fantasy nástrahy Panettone. O tejto zmesi sa dá bez preháňania povedať, že je jedným z najlepších krmív, ktoré Zsolt vyrába. viac

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzar Mix Panettone - Varianta: 3kg 1kg Skladom 2 - 4 dni 3,40 €
Benzar Mix Panettone - Varianta: 3kg 3kg Skladom 2 - 4 dni 6,40 €

Dlhoročné skúsenosti Zsolta Benzára v domácich a medzinárodných súťažiach vyústili do dokončenia fantasy nástrahy Panettone. O tejto zmesi sa dá bez preháňania povedať, že je jedným z najlepších krmív, ktoré Zsolt vyrába. Jemnozrnná, čierna farba, vyvinutá špeciálne pre súťažný rybolov, je to mimoriadne príjemná zmes so známou arómou podobnou známemu talianskemu kuglofu, ktorá samozrejme skvele funguje aj pri bežnom rybolove. Dôrazne ho odporúčame ako plavcom, tak aj zdolaným (feederovým) rybárom, pretože sa dajú perfektne používať knedle a miesiť do koša. O jeho úspechu svedčí skutočnosť, že náš feeder tím dosiahol s touto nástrahou niekoľko vynikajúcich výsledkov v prvých pretekoch kaprov v sezóne Matyho sezóny! TIP: stojí za to navlhčiť ho v niekoľkých krokoch, potom po štvrťhodine odpočinku cez 5 mm sito, pretože tak bude konzistencia podávaného materiálu dokonalá.

Balenie 1 kg
Farba Black
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.