Doprava zdarma už od 19 €.

Benzar Mix Method Smoke 50ml - Varianta: Smoke Glm 50 Ml

Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
93720099

Cena
4,40 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Mnoho rybárskych tašiek rybárov na method feeder obsahuje veľa produktov, ktoré sú pred rybárskou verejnosťou utajené. Tým, že predstavíme novinku Benzar Method Smoke odkrývame jednu z tajných látok obsiahnutých práve v tomto produkte. viac

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzar Mix Method Smoke 50ml - Varianta: Smoke Glm 50 Ml Smoke Cesnak - Robin Red 50 Ml Skladom 2 - 4 dni 4,40 €
Benzar Mix Method Smoke 50ml - Varianta: Smoke Glm 50 Ml Smoke Glm 50 Ml Skladom 2 - 4 dni 4,40 €

Mnoho rybárskych tašiek rybárov na method feeder obsahuje veľa produktov, ktoré sú pred rybárskou verejnosťou utajené. Tým, že predstavíme novinku Benzar Method Smoke odkrývame jednu z tajných látok obsiahnutých práve v tomto produkte. Method Smoke je extrémne jedinečná, veľmi hustá tekutina s intenzívnou vôňou.

Vďaka svojej konzistencii je dobrá pre použitie na pelety, boilies alebo kŕmne zmesi a môžete si byť istí, že bude fungovať až po dopade na dno. Vzhľadom ku zložkám, ktoré obsahuje je svetelná vrstva rozširovaná okolo nástrahy na dne jazera, rieky.

Tekutina je veľmi atraktívna a dokáže ryby pritiahnuť z veľkej vzdialenosti na kŕmne miesto. Vďaka extrémne úspornému dávkovaču môžeme s malým množstvom dosiahnuť maximálny účinok a efektu.

Produkt je dostupný v šiestich rôznych príchutiach - dve naozaj sladké príchute - Čokoláda & Pomaranč, Ananás. Ďalšie dve príchute sú - Cesnak & Robin Red, Chilli Krill! Rad obsahuje taky dve mäsové príchute: Pečeň a GLM! Použitie sladkých vôní odporúčame v chladných vodách, či už sa jedná o období jari alebo prichádzajúcemu zimnému počasiu. Masovia príchute sú určené pre použitie v letných teplotách.

Balenie 50 ml
Farba Červená
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.