Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19.

Novinka Produkt F&H TV
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
P98088810

Cena
4,40 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Naše plávajúce rybárske návnady Bicolor zatiaľ priniesli veľa pekných výsledkov a rovnako ako mnoho rybárov sme ich používali spokojne. Zsolt Benzár, ktorý premýšľal ďalej nad týmto faktorom úspechu, prekrútil ešte jednu vec, túto kombináciu ďalej rozvinul, a tak sa zrodil súčasný produkt 4Color Pop Up. viac

Naše plávajúce rybárske návnady Bicolor zatiaľ priniesli veľa pekných výsledkov a rovnako ako mnoho rybárov sme ich používali spokojne. Zsolt Benzár, ktorý premýšľal ďalej nad týmto faktorom úspechu, prekrútil ešte jednu vec, túto kombináciu ďalej rozvinul, a tak sa zrodil súčasný produkt 4Color Pop Up.

Vďaka svojmu názvu ide o plávajúce nástrahy s vyšším vztlakom. Každá návnada je zložená zo zmesi 4 farieb, čo vytvára jedinečnú kombináciu, ktorá pod vodou ukazuje rôzne tváre za všetkých svetelných podmienok a prúdov, pričom loví aj tie najopatrnejšie a šetrnejšie kŕmiace pokojné ryby.

Návnady môžu byť použité na hroty a či šnúrky, ich veľkosť je 7 mm, umožňujú univerzálne použitie avšak sú špeciálne odporúčané na lov method feeder. Spoločnosť Zsolt priniesla produktu obrat aj z hľadiska príchutí návnad, takže Krill-Belachan, od výraznejšej línie po príjemnejšiu Coconut-Vanilla, sú variantmi série.

Balenie 30 ml
Farba žltá, červená, zelená, hnedá
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.