Benzar Mix kŕmna zmes Novac Sanger (Tolstolobik) - Varianta: 3kg

Posledné kusy
Výrobca

Kód produktu
94005370

Cena
5 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní.
KS

BENZAR MIX TOLSTOLOBIK kŕmna zmes bola vyvinutá podľa starej čínskej receptúry viacnásobným rumunským majstrom BENZÁROM ZSOLTOM. Táto veľmi jemná kŕmna zmes obsahuje sušené mlieko, mletý planktón, ako aj rôzne proteíny, vďaka ktorým vytvára bohatý mrak vo vode, na ktorý na hladine sa kŕmiace ryby okamžite reagujú. viac

BENZAR MIX TOLSTOLOBIK kŕmna zmes bola vyvinutá podľa starej čínskej receptúry viacnásobným rumunským majstrom BENZÁROM ZSOLTOM. Táto veľmi jemná kŕmna zmes obsahuje sušené mlieko, mletý planktón, ako aj rôzne proteíny, vďaka ktorým vytvára bohatý mrak vo vode, na ktorý na hladine sa kŕmiace ryby okamžite reagujú.


Táto kŕmna zmes sa ako novinka zapĺňajúca dieru v ponuke dostáva na trh, ktorá je okrem lovu tolstolobika dokonale použiteľná aj pri love iných nedravých rýb, kaprov, karasov, pleskáčov, kedy sa ryby kŕmia na hladine, alebo v jej blízkosti. Kŕmnu zmes možno výborne použiť samotne, bez akejkoľvek prísady, ale ju môžeme používať aj kombinovane s inými zmesami, ak chceme dosiahnuť to, aby naša kŕmna zmes vo vode vytvorila ešte väčší mrak. Táto kŕmna zmes si výborne zastane miesto nielen pri každodennom rybolove, ale aj v pretekárskych podmienkach.


Zamiešanie je veľmi jednoduché! Obsah sáčku umiestnime do vedra a pridávaním vody ju miešajme. K tomu, aby sme dosiahli tú správnu konzistenciu sa odporúča spraviť si 2-3 (10 minútové) prestávky, aby sa zrniečka kŕmnej zmesi adekvátne navlhčili. Kŕmnu zmes po navlhčení odporúčame presitovať.

Balenie 1 kg
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Potrebujete pomoc pri výbere tovaru? Naša zákaznícka linka je tu pre vás.