Darčekové poukazy ako darček k Vianociam -> zobraziť ponuku

Benzar Mix kŕmna zmes Fine 1kg - Varianta: Carp 1Kg

Posledné kusy Produkt F&H TV Akcia
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
94005087

Cena
3,70 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Slovíčko "fine" poukazuje na rozmery zŕn, ktoré sú vyslovene jemné, preto sa dokonale hodia aj k method technike. Medzi dvoma typmi je rozdiel len vo farbe, keďže žltá verzia je v prvom rade úspešná v oteplených vodách, kým čierna sa ukazuje neporaziteľnou pri love v studenej vode. viac

Varianta Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Benzar Mix kŕmna zmes Fine 1kg - Varianta: Carp 1Kg Carp Black 1Kg Skladom 2 - 4 dni 3,70 €
Benzar Mix kŕmna zmes Fine 1kg - Varianta: Carp 1Kg Carp 1Kg Skladom 2 - 4 dni 3,70 €

Slovíčko "fine" poukazuje na rozmery zŕn, ktoré sú vyslovene jemné, preto sa dokonale hodia aj k method technike. Medzi dvoma typmi je rozdiel len vo farbe, keďže žltá verzia je v prvom rade úspešná v oteplených vodách, kým čierna sa ukazuje neporaziteľnou pri love v studenej vode.

Kŕmna zmes Benzár Mix Fine Carp 1kg Čo chcú kapry? To vie naozaj len pár ľudí, ale Benzár Zsolt patrí medzi nich. Vďaka skúsenostiam trvajúcim viac desaťročí sa už s jeho menom spája množstvo výborných, úspešných kaprárskych kŕmnych zmesí, ale séria Fine Carp vytŕča aj spomedzi nich!

Tieto kŕmne zmesi obsahujú množstvo prísad neodolateľných pre našich fúzatých priateľov. Reč je hlavne o obilninách a múčke z pekárenských výrobkov, ktoré pomiešané v ideálnom pomere a okorenené so štipkou tajomstva tvoria neuveriteľne vábivú zmes! Slovíčko "fine" poukazuje na rozmery zŕn, ktoré sú vyslovene jemné, preto sa dokonale hodia aj k method technike. Medzi dvoma typmi je rozdiel len vo farbe, keďže žltá verzia je v prvom rade úspešná v oteplených vodách, kým čierna sa ukazuje neporaziteľnou pri love v studenej vode. Tieto úžasné kŕmne zmesi odporúčame pre všetkých obľúbencov lovu s jemnou montážou, ktoré sa už osvedčili nielen počas hobby rybačiek, ale aj v pretekárskych podmienkach!

Balenie 1 kg
Farba Čierna
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.