Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19.

Benzar Mix kŕmna zmes a pelety Commercial 800g - Varianta: Scopex Fish

Novinka Produkt F&H TV
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
98101066

Cena
4,40 € s DPH

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

V dnešnej dobe je v chovoch rýb čoraz bežnejšie kŕmiť kapra nie obilným krmivom, ale rôznymi, vysoko výživnými peletami a krmivom pre pstruhy. To neprekvapuje, že sa z týchto granúl stáva známe a hlavne populárne a vyhľadávané krmivo pre ryby. viac

V dnešnej dobe je v chovoch rýb čoraz bežnejšie kŕmiť kapra nie obilným krmivom, ale rôznymi, vysoko výživnými peletami a krmivom pre pstruhy. To neprekvapuje, že sa z týchto granúl stáva známe a hlavne populárne a vyhľadávané krmivo pre ryby.

Tieto pelety sú tiež jednou z hlavných prísad, surovinou krmiva Benzár Commercial a zmesou peliet, ktorá je doplnená o rybiu múčku, čo ďalej posilňuje priľnavosť zmesí s už tak vysokou hodnotou obsahu. V preklade to znamená vysoký obsah takmer 50% obsahu bielkovín, čo je na trhu jedinečná hodnota!

Medzi nástrahami samozrejme nájdeme príchute, ktoré sa osvedčili našim testovacím rybárom v minulých rokoch, ale vytvorili sme tiež prírodný, neochutený dizajn, ktorý môže byť veľmi dobrou voľbou v konkurenčnom prostredí. Zrnitosť návnad je stredne zrnitá, ale manipulácia s nimi je veľmi ľahká, pri správnom zvlhčení sa veľmi dobre rozpadnú na dne.

Okrem toho všetkého je tu ešte jedna vec, ktorá ich odlišuje od ostatných špičkových feedrov, a to tovar, ktorý je veľmi, veľmi cenovo dostupný!

Balenie 800 g
Farba tmavočervená
Príchuť Red Kril
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.