VEĽKÝ VÝPREDAJ SPUSTENÝ! - zobraziť ponuku...

-5% Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
P94007604

Cena
3,50 € s DPH

Pôvodná cena
3,70 € s DPH

Ušetríte
5% (0,20 € s DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Vopred premiešané a navlhčené kŕmne zmesi určené k method technike, ktoré si mnohí obľúbia kvôli jednoduchosti! Každá z Rapid kŕmnych zmesí obsahuje veľa rybej múčky, vďaka ktorej sú vyslovene dobrým výberom k lovu veľkých kaprov. viac

Vopred premiešané a navlhčené kŕmne zmesi určené k method technike, ktoré si mnohí obľúbia kvôli jednoduchosti!

Každá z Rapid kŕmnych zmesí obsahuje veľa rybej múčky, vďaka ktorej sú vyslovene dobrým výberom k lovu veľkých kaprov. Rovnako pozitívnou vlastnosťou zmienenej zmesi je aj to, že obsahuje množstvo 2 mm-ových mikropeliet rôzneho sfarbenia.

Tieto kŕmne zmesi jemnej zrnitosti sú hodnotnejšie, hodia sa aj na vzbudenie záujmu. Samozrejme, opodstatnená je otázka: prečo je dobré, ak je zmes vopred namiešaná? Odpoveď je jednoduchá. Za prvé preto, že tým ušetríme veľa času na vodnom brehu, hlavne počas neskorej jesene alebo v zime, kedy jej adekvátna príprava môže zabrať aj pol hodinu. Za druhé preto, tieto zmesi nie je možné pokaziť, nedokážeme ich príliš navlhčiť alebo ich spraviť príliš suchými, preto ich dokážu dokonale používať aj rybári, ktorí sa len oboznamujú s method technikou a ešte nedisponujú potrebnou rutinou pri miešaní zmesi.

Rapid kŕmne zmesi charakterizuje výnimočne široký sortiment, netradičné arómy, ktorých väčšina je vyslovene zapáchajúca, ako polyp—kalamár, green betaine, chilli-korenie alebo krill, popri tom sú to aj 2 jedinečné príchute čokoláda-mentol a ryba-scopex. Tieto posledné sú na trhu úplne jedinečnými kombináciami, ktoré na ryby pôsobia silou nepoznaného.

Balenie 800 g
Farba Hnedá
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.