Objednávky expedujeme bez problémov aj počas súčasnej situácie COVID-19. Otváracie hodiny pobočiek Zásielkovne sú pravidelne aktualizované.

Benzar Mix Jelly Baits Luminophore Worm

Posledné kusy
Výrobca

Kód produktu
79475028

Cena
3 € s DPH

Skladom 2 - 5 dní - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 5 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
KS

Objavením sa produktov Benzár Jelly Baits sme sa už nemuseli zaoberať tým, aby sme mali pri rybačke vždy k dispozícii ideálnu živú nástrahu. Teraz už vieme zaujať nielen živým výzorom nástrah, ale pôsobením UV žiarenia vieme použiť aj fluoreskujúce svietenie ako zbraň. Pre ryby žijúce v tmavších vrstvách vody je vyslovene dráždivou táto žiariaca nástraha!Nástrahy vyrobené z najživších a najmäkších materiálov zrevolučnili rybolov s jemnou montážou. Nový Luminophore Worm to však posunul ešte o krok ďalej. Keďže výrobok nevznikol zo silikónu, ale z albuminu, špeciálnej bielkoviny, je nielen jasavou nástrahou, ale je aj šetrný k prírode, nakoľko sa ľahko rozloží. V tme ryby ľahšie natrafia na fluoreskujúcu nástrahu, preto aj v extrémnych podmienkach máme väčšiu šancu na úspešný rybolov. Vďaka dokonalému plánovaniu sa nástraha ohromne podobá živej, a to ako tvarom, rozmermi, konzistenciou, dokonca aj tvar prstencov a úst neuveriteľne napodobňujú živú nástrahu. Vnútri dážďovky zasa jeden fluoreskujúci prúžok pôsobením UV žiarenia vyžaruje vlastné slabé svetielko, trebárs aj pod vodou, čím navyšuje vábivú silu rozpadajúceho sa albuminu. viac

Objavením sa produktov Benzár Jelly Baits sme sa už nemuseli zaoberať tým, aby sme mali pri rybačke vždy k dispozícii ideálnu živú nástrahu. Teraz už vieme zaujať nielen živým výzorom nástrah, ale pôsobením UV žiarenia vieme použiť aj fluoreskujúce svietenie ako zbraň. Pre ryby žijúce v tmavších vrstvách vody je vyslovene dráždivou táto žiariaca nástraha!Nástrahy vyrobené z najživších a najmäkších materiálov zrevolučnili rybolov s jemnou montážou. Nový Luminophore Worm to však posunul ešte o krok ďalej. Keďže výrobok nevznikol zo silikónu, ale z albuminu, špeciálnej bielkoviny, je nielen jasavou nástrahou, ale je aj šetrný k prírode, nakoľko sa ľahko rozloží. V tme ryby ľahšie natrafia na fluoreskujúcu nástrahu, preto aj v extrémnych podmienkach máme väčšiu šancu na úspešný rybolov. Vďaka dokonalému plánovaniu sa nástraha ohromne podobá živej, a to ako tvarom, rozmermi, konzistenciou, dokonca aj tvar prstencov a úst neuveriteľne napodobňujú živú nástrahu. Vnútri dážďovky zasa jeden fluoreskujúci prúžok pôsobením UV žiarenia vyžaruje vlastné slabé svetielko, trebárs aj pod vodou, čím navyšuje vábivú silu rozpadajúceho sa albuminu.
Balenie 30ml
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.