VEĽKÝ VÝPREDAJ SPUSTENÝ! - zobraziť ponuku...

Benzar Mix Fermented Corn 800g

Akcia -7% Novinka Posledné kusy
Výrobca
Benzar Mix

Kód produktu
98101271

Cena
6,40 € s DPH

Pôvodná cena
6,90 € s DPH

Ušetríte
7% (0,50 € s DPH)

Skladom 2 - 4 dni - Garantujeme dodanie tovaru do 2 - 4 pracovných dní. O stave objednávky budete informovaný formou e-mailu a SMS.
ks

Chytľavosť fermentovaných kŕmnych surovín sa stala nespochybniteľnou, pretože v určitých situáciách jednoducho nie je možné ponúknuť našim plutvovým priateľom žiadanejšie atraktanty! Benzár Seria Fermentovaná kukurica sa vyrába len z prírodných surovín vďaka špeciálnemu procesu fermentácie. Má výraznú, ale príjemne kvasenú vôňu. viac

Chytľavosť fermentovaných kŕmnych surovín sa stala nespochybniteľnou, pretože v určitých situáciách jednoducho nie je možné ponúknuť našim plutvovým priateľom žiadanejšie atraktanty!

Benzár Seria Fermentovaná kukurica sa vyrába len z prírodných surovín vďaka špeciálnemu procesu fermentácie. Má výraznú, ale príjemne kvasenú vôňu.

Spôsoby použitia:
- Na háčik
- Pripevňuje sa k háčiku na vlásenku alebo silikón, hrot návnady
- Ideálne aj na kŕmenie

Hoci sú fermentované kŕmne suroviny a semená v lete naozaj obľúbené, počas testov spôsobili veľmi príjemné prekvapenia aj na jar a na jeseň, takže sa s nimi oplatí experimentovať prakticky kedykoľvek od apríla do októbra!

- Vynikajúca alternatíva k riečnej vode na kŕmenie aj vnadenie.
- Vynikajúci je aj na vodné plochy so zakrslými sumcami, samotnými alebo splavovanými.

Balenie 800 g
V balení 1
Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Neviete si rady? Kontaktujte nás. Hovoríme slovensky, maďarsky, česky a anglicky.